logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477455 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jak na make-up?

Jak na make-up?

 

Prvním krokem pro každé správné nalíčení je sjednocení barevného tónu pleti za pomoci make-upu. Základem je pleťový krém, pro dokonalý vzhled a prodloužení trvanlivosti make-upu je možno použít pokladovou bázi, která vyhladí a rozjasní pleť. Používaný make-up by měl odpovídat barevnému tónu pleti, pokud si nejste jistá, vybírejte si vždy spíše světlejší, než tmavší odstín. Správný make-up ale je jen polovinou úspěchu, samotné nanášení je také důležitou částí líčení a proto je ideální použít profesionální štětce, které si dokáží poradit s jemným a přirozeným nanášením přípravků.

 

Pro přípravu aplikace očních stínů je vhodné nanést podkladovou bázi i na víčka a tím zabránit následnému shlukování očních stínů v záhybech očního víčka a také zabezpečit trvanlivost aplikovaných očních stínů. Dalším krokem je pudr, který zamezí nechtěnému lesku pleti a také zafixuje make-up. Pudr nanášejte jemně a opět doporučujeme použít kvalitní kosmetické štětce, které pomohou s efektivním nanesením.

 

 

Nejen make-up, ale také tvářenka dokáže dodat pleti ideální vzhled. Názory na to, zda ji nanášet pod nebo na pudr se liší. Pro přirozenější vzhled se všeobecně doporučuje nanášet tvářenku pod pudr. Díky nanesení na správné oblasti tváře dokážete tvářenkou vytvarovat obličej, potlačit či vyzdvihnout jeho nedostatky a přednosti a také dodat tváři svěží vzhled. Tvářenku je nutné vybírat podle odstínu pleti, tak, aby barevně ladila. Osvědčeným trikem je zvolit její odstín podle toho, jakou mají Vaše tváře barvu po namáze, nebo také podle odstínu Vašich rtů. Zainvestujte také do kvalitního štětce na tvářenku, díky kterému zajistíte rovnoměrné a přesné nanesení.

 

 

Po nanesení make-upu, pudru a tvářenky přichází na řadu dekorativnější část líčení. Na výběr máte z mnoha možností, nabízí se palety očních stínů, linky, či tužky na oči, samozřejmě řasenky a také důležitá, mnohdy opomíjená část obličeje - obočí. To totiž dodává výraz a je proto potřeba dbát na jeho správné vytvarování a barvu.

 

 

Také kosmetické přípravky pro nalíčení rtů neopomíjejte, základem je kvalitní balzám na rty. Dále můžete vybírat z množství tužek, rtěnek a lesků na rty.

 

 

A rada na závěr? Rozhodně „méně, je někdy více", vyhněte se především výraznému nalíčení očí a zárověň rtů, make-up poté působí příliš lacině a přehnaně. Také je potřeba líčení přizpůsobit příležitosti, ke které je určeno a vše barevně sladit s oblečením.

 

Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz 
Zdroj foto:http://www.vizart.eu


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22