logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477485 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nestyďte se nosit rovnátka

Nestyďte se nosit rovnátka

 

Možná si to ještě pamatujete. Když se ve škole objevil někdo, kdo měl v ústech rovnátka, bylo to stejné, jako kdyby měl na čele napsáno, že je outsider. Nošení ortodontického aparátku se považovalo za potvrzení čísi nedostatečnosti a nikdo nějak nechápal, že dotyčný naopak pracuje na tom, aby vypadal lépe než většina ostatních lidí. A že by rovnátka nosili i dospělí? Naprostá utopie!

 

Neuběhlo zase tak mnoho let a všechno je jinak - dospívající se se svými rovnátky fotografují a snímky vystavují na sociálních sítích, zatímco mezi dospělými s rovnátky se objevují politici, zpěváci nebo třeba tiskové mluvčí. Z obávaného lékařského zásahu a z otravného nošení rovnátek se stal módní trend, který vám navíc pomůže k dokonalému úsměvu.

 

 

Okolí přitom ani nemusí vědět, že zrovna vy také máte rovnátka - stačí se rozhodnout pro moderní keramický aparátek, který na rozdíl od klasického kovového s viditelnými drátky působí maximálně nenápadně. Navíc léčba, nebo přesněji narovnání zubů a jejich posun do ideální pozice pomocí keramického aparátku trvá kratší dobu, zatímco je na druhou stranu potřeba méně návštěv u ortodontisty po dobu jejich nošení.

 

 

Samotné nasazování rovnátek ani rovnání zubů nepředstavují složitý ani bolestivý zákrok a nemusíte se být ani toho, že by rovnátka během nošení zuby nějak poškozovala. Samozřejmě, po dobu nošení rovnátek vyžadují zuby ještě pečlivější čištění než obvykle, ale ani to není nic nemožného. Zvláště, když se naučíte používat malé mezizubní a další speciální kartáčky, které jsou k čištění ortodontického aparátku ideální.

 

A že jsou rovnátka drahá?

Jak se to vezme - jednak nemusíte veškeru cenu platit najednou, ale postupně během léčby. Některé věci jsou navíc jen obtížně vyčíslitelné, jako třeba fakt, že člověk díky vylepšenému krásnému úsměvu zaujme partnera, na kterého by si dříve netroufal ani pomyslet., podobně mohou zuby bez vady pomoci i v pracovním vzestupu.

Co vy? Jste vlastně spokojeni s tím, jak vypadá váš chrup?

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22