logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36485099 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nádherné akrylové nehty si můžete vykouzlit i doma! Jak na to?

Nádherné akrylové nehty si můžete vykouzlit i doma! Jak na to?

 

Mít krásné nehty, je nezbytnost. Vždyť právě ruce jsou jednou z prvních částí těla, na kterou se lidé zaměřují při vzájemném kontaktu.

 

Pěstěné nehty jsou známkou pečlivosti, vkusu a čistoty, neupravené nehty ukazují na lajdáctví, nevkus a také na nečistotu. Ne všichni máme to štěstí, že se můžeme pochlubit krásnými přírodními nehty. Pro tyto případy jsou tu akrylové nehty. Ty vypadají úžasně a svou krásu si drží dlouho.

Poradíme vám, jak si můžete krásné akrylové nehty vytvořit i sama doma.

 

Složitostí se rozhodně nemusíte bát

 

Vytvořit si krásné akrylové nehty, to rozhodně není žádná věda. Stačí se jen naučit postup a mít všechnu potřebnou výbavu. Možná budete sama překvapená, jak to jde lehce.

 

Co vše je potřeba pro modeláž akrylových nehtů

 

Domácí modeláž akrylových nehtů je skvělá v tom, že potřebujete jen několik základních věcí. Je to tedy i finančně méně náročné, než třeba modeláž gelových nehtů a současně ale mnohem efektivnější. Pořídit si musíte speciální akrylový pudr a tvrdidlo (liquid). Dále také několik malých mističek na míchání směsí, kulatý štětec se špičkou určený pro nabírání akrylu a roušku.

 

Jak postupovat?

 

V první řadě musíte připravit vaše nehty. Zastřihněte je do požadované délky. Nehty nesmí být mastné! Dále si vyberete odstín pudru a ten smícháte a tvrdidlem v doporučeném poměru. Poté si vezměte štěteček a směs v přiměřeném množství nanesete na nehty. Ještě než vše budete provádět naostro, vyzkoušejte si to. Pokud nemáte s lakováním zkušenosti, nejdříve si to nacvičte s obyčejnými laky na nehty. Akryl na vzduchu rychle tvrdne, proto musí být práce rychlá a přesná. Nejdříve naneste na jednu ruku a nechte zaschnout. Postačí několik minut.

 

 

TIP - tvrdidlo se při práci vypařuje, proto je lepší použít roušku.

 

Fantazii se meze nekladou

 

Pokud si na to troufnete, můžete svoje báječné akrylové nehty vyzdobit ornamenty. Stačí, když si pořídíte akrylovou barvu se štětcem, která je určena přímo ke zdobení. Na nehty také můžete nalepit kamínky nebo třpytky. To už záleží jen na vaší fantazii.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz 
Zdroj foto:http://www.magicnails.cz//


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22