logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477284 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Estetická medicína Vám pomůže

Estetická medicína Vám pomůže

 

Vzhled je dnes velmi důležitý. Proto neustále stoupá popularita dermatologie a laserové medicíny. Právě tyto metody napomáhájí člověku zvýšit sebevědomí a zkrášlit se. Jaké zákroky můžete v dnešní době využít?

 

 

Co víte o trvalé epilaci?

 

 

Radi byste podstoupili laserovou depilaci ? Někdy se této metodě říká trvalá epilace. Proč je tento zákrok tak oblíbený? Nejen že je velmi účinný, ale jedná se o nenáročný úkon, který však ovlivňuje více faktorů. Jaké to jsou?

 

 

Za prvé se jedná o barvu chloupků, platí zde, že čím tmavší chloupky, tím je větší pravděpodobnost, že se chloupku zbavíte nadobro. Laser reaguje na pigment, tudíž se trvalá epilace nedoporučuje na světlé a šedé chloupky.

 

 

Za druhé záleží na růstové fázi chloupků, kdy jen v této době lze chloupek i s cibulkou zničit. Je jasné, že každý chloupek roste jinou rychlostí, takže se jedná o úkon, který se musí opakovat. Doporučuje se 6 zákroků do 4 měsíců, ale vše je individuální.

 

 

Za třetí musíme brát v potaz i hormonální změny. I když dokážete teď vyhrát nad chloupky, v životě se dějí hormonální změny, díky kterým se vaše chloupky můžou opět objevit.

 

 

Chcete jít do kryolipolýzy?

 

 

Přemýšlíte o kryolipolýze? Jedná se liposukci za pomoci zmražení, kterou dnes můžete podstoupit v kdejakých kosmetických salonech. Zde si ale dejte bacha na necertifikované a pochybné přístroje, které nejsou ani účinné ani bezpečné. Pakliže opravdu chcete využít výhod kryolipolýzy, objednejte se u lékaře odborníka, který vám v medicínském prostředí provede zákrok za pomoci kvalitního přístroje (např. CoolTech). O kvalitě a bezpečnosti zde není pochyb.

 

 

Zbavte se červených žilek a hemangionů

 

 

Červené žilky, také vás trápí na obličeji? Nebo zde máte hemangion, což je shluk céviček, někdy se tomu říká oheň. Estetická medicína vám od tohoto trápení pomůže. Využijte laserovou terapii cevním diodovým laserem MedArt 435. Proč se spolehnout právě tento způsob odstranění žilek ? Jedná se o velmi šetrný a efektivní způsob zbavení žilek, který je rychlý bezpečný a bezbolestný. Trvalý efekt, který je vidět už po prvním ošetření, vám zvedne sebevědomí.

 

 

Permanentní make-up už není in

 

 

Taky se vám v mládí líbilo něco, co už teď vypadá hrozně? Nechali jste se tetovat nebo jste se nechali oblbnout a máte na obličeji permanentní make-up? Dnes už vám z této bezradné situace pomůžou. Vsaďte na laserový zákrok, který si nechte udělat od lékařů či specialistů na estetickou dermatologi. Nízké ceny zde rozhodně nejsou zárukou kvalitně odvedené práce.

 

 

Kruhy pod očima trápí snad každého

 

 

Namodralé nebo nafialovělé cévky, které prosvítají nad tenkou kůží na dolním víčku, jsou problémem u mnoha lidí. Ženy to řeší nejrůznějšími make-upy, které vše zakryjí. Zkuste využít pokrok medicíny a zbavit se problému natrvalo. Jak toho docílit? Nejdříve laser provede jemný a tenký řez na vnitřní straně víčka. Tak vznikne prostor, kam lékař vsadí vaši vlastní tkáň. Tím se zaplní místo pod očima a cévky už tak nebudou prosvítat.

 

 

Zdroj:http://www.mojeclanky.cz  

Zdroj foto:http://www.achillea.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22