logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477410 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jak vybrat parfém?

Jak vybrat parfém?

 

Jednou ze základních lidských vlastností je soudit ostatních podle jejich vzezření. Při jednání s druhým člověkem jsou ve střehu všechny naše smysly, které sbírají a vyhodnocují jednotlivé detaily a sestavují z nich celkový obraz. Snad právě proto správně zvolený parfém nejen zvýrazní Vaši krásu, ale také vzbudí sympatie u druhých osob.

 

 

Rozdíl mezi toaletní vodou, parfémovanou vodou a parfémem

 

 

Koncentrace vonných látek:

 

 

Parfém má nejvíce vonných látek 15 - 30%, vydrží tak nejdéle vonět. Nanášet se má na místa, kde pulzuje krev (za uši, na vnitřní stranu zápěstí). Parfémovaná voda má méně vonných látek než parfém cca 8 - 15%. Toaletní voda má nejméně vonných látek - jen 3 - 5%, proto ji musíte nanášet několikrát denně.

 

 

Vrstvení vůně

 

 

Pokud chcete vonět co nejdéle, svou vůni tzv. vrstvěte - používejte více přípravků jedné značky a jedné řady (sprchový gel, tělové mléko, deodorant, toaletní vodu apod.) Nikdy nepoužívejte různé vůně najednou - může dojít k disharmonii, která může vyvolat nepříjemný dojem.

 

 

Výběr parfému

Záleží především na vkusu každé ženy. Navíc na každé ženě může stejný parfém vonět zcela jinak - vždy záleží na tělesném pachu každé ženy. Parfém byste si tedy měli vyzkoušet především na své kůži - nespokojte se s testovacími papírky. Vždy testujte jen jeden parfém. Po aplikaci vyčkejte několik minut, dokud parfém nesplyne s kůží. Pro lepší rozlišení se doporučuje mezi jednotlivým testováním přivonět k zrnkové kávě. Dost také záleží na počasí a ročním období. K jaru pokud letu se hodí spíše lehké, svěží, květinové nebo ovocné parfémy. V zimě jsou vhodnější kořeněnější a rafinovanější vůně.

 

 

Další možnosti podle čeho vybrat ten správný parfém - podle typu ženy, barvy jejich očí, vlasů nebo podle jejich temperamentu apod. Ale i zde platí pravidlo, že každá žena je tvor jedinečný, proto se ani jedna nedá zaškatulkovat. Pokud i přesto chcete ženu překvapit, je dobré vycházet z vůní, které již používala - zapamatujte si jejich značky. Kvalifikované prodavačky ve specializovaných prodejnách Vám pak určitě dokážou poradit.            

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22