logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477437 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Mléčný koktejl pro vaši pokožku

Mléčný koktejl pro vaši pokožku

 

První „koktejl", který nově narozený človíček ochutná, je mateřské mléko. Jeho výživná hodnota je nezastupitelná. Zásobuje tělo všemi důležitými látkami, které novorozenec pro svůj růst a vývoj potřebuje. Díky svému složení je mléko velmi ceněným zdrojem bílkovin, vápníku a minerálů i pro naši pokožku. Právě proto živiny obsažené v mléce daly sílu tělové kosmetice Lactovit.

 

 

Svůj první mléčný koktejl jsme si dali těsně po narození. A jak nám chutnal, někdo u něj vydržel několik měsíců, někdo dokonce rok či více. Nyní v dospělosti, si mléčných koktejlů s lehce jiným složením dopřáváme méně, ale přece jen jej někteří z nás do svého jídelníčku zařazují relativně často. Možná se nechceme té příjemné chutě vzdát, protože jsme si jí zamilovali již v momentě, kdy jsme vstoupili na tento svět. Mléko je vlastně zázračná tekutina. Novorozený človíček dokáže během prvního půlroku téměř znásobit svoji hmotnost a vyrůst přibližně o 15 cm. A to vlastně jen díky mléku. Jak je to možné?

 

mleko

 

 

Příroda věděla, co dělá. Dala nám nápoj, který svým složením je tak vydatný, že z malého právě narozeného uzlíčku vytvoří během pár měsíců malého klučíka nebo holčičku. Když pozorujeme, jak děti rostou, musíme uznat, že mléko má prostě sílu. Právě tu sílu dokázala tělová kosmetika Lactovit využít.

 

 

Mléko je zdrojem vysoce kvalitních mléčných proteinů, vitamínů, vápníku a dalších minerálních látek. Mléčné složky podporují správný růst a vývoj, posilují imunitu a chrání organismus před škodlivými vlivy. To je hned několik důvodů, proč Lactovit obsahuje vysoký podíl mléčných složek.

 

 

 

 

Lactovit Original představuje jemnou, krémovou a voňavou péči o pleť. Sprchový gel, mléko a pěna vytváří ucelenou řadu výrobků vhodnou pro všechny typy pleti, kterou ocení celá rodina. Síla mléčných proteinů chrání pokožku před i po sprchování. Kyselina mléčná má přirozené hydratační účinky, působí proti akné, odstraňuje nadměrné množství mazu a díky antibakteriálnímu účinku potlačuje množství bakterií a tvorbu pupínků. Lactovit Original navíc obsahuje Lactomicely a látky zmírňující bolest jako Alquil Laktát, které mají vysokou hydratační schopnost a napomáhají obnovit obsah lipidů v pleti. Pleť je pak lépe vypnutá, správně hydratovaná a svěží.

 

 

Péče o pleť začíná čištěním. Sprchový gel Lactovit Original vyčistí pleť, dodá jí dostatek vláhy, zajistí její pružnost, zklidní ji a díky kyselině mléčné ji navíc ochrání před škodlivými bakteriemi. Tělové mléko Lactovit zajistí kompletní hydrataci, je velmi jemné, dobře se roztírá, nezanechává mastný film a nelepí se a tak jej klidně můžeme použít po sprchování večer i ráno. Vůně je velice jemná a nevtíravá. Večer dopřejme odpočinek své pokožce a hýčkejme ji koupelí v pěnivé relaxaci s Lactovit vyživující pěnou do koupele. Zregenerujme svoji pokožku a užijme si chvíle odpočinku. Pokožka bude po koupeli vláčná a jemná. Dopřejme své pokožce zdraví, ochranu a hydrataci.

lacto
 

 

Doporučená MO cena - Lactovit sprchové gely 300 ml - 69,- Kč, Lactovit sprchové gely 500 ml - 105,- Kč, Lactovit tělová mléka 400 ml - 125,- Kč Lactovit pěna do koupele 650 ml - 99,- Kč

 

Zdroj:http://www.lactovit.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22