logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477299 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

SPRÁVNÁ PÉČE O PLEŤ ÚČINNĚ ODDÁLÍ STÁRNUTÍ

SPRÁVNÁ PÉČE O PLEŤ ÚČINNĚ ODDÁLÍ STÁRNUTÍ

 

Všichni chceme vypadat krásně, mladě a svěží navzdory nelítostnému času. Pojďme si tedy říct, jak co nejúčinněji pečovat o svou pleť. Kůže je největší orgán lidského těla a její funkcí je tělo ochránit před vnějšími vlivy. Každý den a každou chvíli působí na kůži mnoho faktorů, které ji pomalu ale jistě narušují, např. znečištěné životní prostředí, UV záření a komplexně životní styl člověka, jako je stres, nedostatek spánku, dehydratace, nevhodné stravování a s ním spojené váhové výkyvy a mnoho dalšího. Dopřejme pleti proto odpovídající pozornost, rozhodně si to zaslouží. Samotnou kapitolou v péči o pleť je stárnutí. Stárnutí je naprosto přirozenou reakcí organismu, projevuje se ztrátou pružnosti škáry, což je druhá vrstva kůže, která je tvořená sítí kolagenových a elastických vláken, ty však časem začínají slábnout, kůže se uvolňuje a skládá do záhybů a vrásek. Stárnutí pokožky nelze zastavit, avšak zcela určitě je lze zpomalit a oddálit!

 

 

HYDRATUJTE!

 

 

Zákon číslo jedna v péči o pleť je dostatečně hydratovat pokožku, ta se s dodanou vláhou přirozeně vypíná, pleť působí svěže a odpočatě. Základními kroky, které lehce zvládnete i při tom největším spěchu a pracovním vypětí je, pravidelně používat vhodné pleťové krémy. Nezapomeňte každé ráno pleť připravit na celodenní nápor a použijte denní krém, který pleť vypne, ochrání ji před působením volných radikálů a navrch zvýší její elasticitu. Naopak večer po namáhavém dni je třeba nechat pleť odpočinout a aplikovat kvalitní noční krém, který působí v hlubších vrstvách kůže, navodíme hydratované a odolné prostředí, jež skvěle a s přehledem odvrátí prohřešky náročného dne. Pravidelným používáním kvalitní kosmetiky svou pokožku zpevňujete, zpomalujete proces stárnutí a účinně předcházíte vzniku nových vrásek.

 

 

ČISTĚTE!

 

 

Pravidlo číslo dvě je stejně důležité, ale mnohdy opomíjené. Ranní očista a večerní odlíčení by mělo být naprostou samozřejmostí. Tento základní rituál je třeba mít neustále na paměti, neboť ani ten nejúčinnější krém, sérum nebo pleťová maska nenabude účinnosti, když se nebude aplikovat na dokonale očištěnou pokožku. Večerní odstranění make-upu musí být velmi efektivní, aby pleť očistilo a zároveň jemné, aby pleti neublížilo. Používejte pleťová mléka, micelární vody či tonika. Pravidelné čištění pleti a občasný peeling se projeví krásnou, odpočatou a mladší pokožkou.

 

 

http://www.zdravapokozka.com/

 

 

Nahlédněte internetový portál www.zdravapokozka.com a nechte se inspirovat odbornou nabídkou přírodní, bylinné a zdravotní kosmetiky pro krásnou a svěží pleť. Nabídka společnosti se skládá z prověřené kosmetiky švýcarských a německých laboratoří, které již prokázaly svou účinnost. Naleznete zde rovněž prověřené a účinné přípravky na akné, lupénku a různé typy dermatóz. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás prosím, velice rádi Vám ve výběru poradíme.

 

 

Copyright © 2015 RETEL GROUP s.r.o.

E-mail: info@zdravapokozka.com

Web: http://www.zdravapokozka.com/

 

 

Zdroj:http://www.protext.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22