logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477153 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Šperky: Nejzajímavější trendy jara 2015

Šperky: Nejzajímavější trendy jara 2015

 

Jak jste si možná už mohli povšimnout, retro je v současné době velmi trendy, a to v nejrůznějších oblastech. Ne jinak je tomu v módě! Vracejí se zvonáče, květinové motivy, puntíky, hippie vestičky a rovněž i bižuterie a šperky.

 

 

Pakliže máte babičku, která si nějaký ten kousek z dob svého mládí schovala, máte docela vyhráno. V opačném případě se stačí poohlédnout třeba na internetu, kde si rozhodně máte z čeho vybírat. A co vlastně letos pofrčí, abyste věděli, na co se soustředit? To vám dnes poradíme.

 

 

Malé a velké brialianty

 

 

Masivní šperky jsou v módě již nějaký ten pátek a ne jinak tomu bude i toto jaro. Co se však dostává stále více do popředí jsou malé i velké krystaly v nejrůznějších barvách. Vypadají úžasně v náhrdelnících, náramcích, prstenech i přívěscích. Třeba takový výrazný náhrdelník s malinkými brialianty či prsten s drahým kamenem, jako je třeba safír, diamant nebo smaragd, bude v kombinaci s vybraným kovem více než stylovým ženským elementem. Nelze jej přehlédnout! Brialianty a drahé kameny mohou být umístěny i v kůži, což je velmi zajímavou alternativou.

 

 

Lesklé kovy

 

 

Metalické odlesky a lesklé kovy jsou dalším letošním trendem ve špercích. Nejlépe vyniknou na náušnicích diskového tvaru či širokých náramcích. Těm tenkým a decentním zase na čas odzvonilo, takže jedině s širokým náramkem budete mít ten správný šmrnc. Jejich velkou výhodou je fakt, že se dají sladit v podstatě s každým oblečením a vypadají prostě božsky. Moderní je rovněž stříbro a zlato s lesklým povrchem. To lze pozorovat zejména u snubních a zásnubních prstenů z bílého zlata.

 

 

Jednoduché řetízky s jemnými přívěsky

 

 

Pakliže nejste zrovna výrazný typ a dáváte přednost jednoduchým doplňkům, pak i na vás aktuální trendy myslí. IN jsou rovněž drobné přívěsky na jednoduchých řetízcích, jež působí něžně a elegantně. K takovému řetízku můžete vybrat i prstýnek s jemnými motivy, jako je srdce, květina či hvězdička.

 

 

Květinový motiv

 

 

K jaru květinový vzor neodmyslitelně patří a vypadá úžasně i na špercích. Tyto nechají vaše outfity doslova rozkvést. Nějaký ten doplněk s kvítky by ve vašem šatníku rozhodně chybět neměl. A pořídit jej nebudete mít problém. Motiv květin je natolik oblíbený, že na něj v obchodech narazíte téměř vždy.

 

 

Jestliže se oblékáte dle aktuálních módních trendů, přivítejte jaro svěžími a stylovými doplňky, které vám nabízí české internetové Klenoty . Zde můžete pořídit vždy ty nejkrásnější šperky, které jsou jedinečné. Přesvědčete se sami!

 

 

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto: https://www.klenota.cz/

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22