logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477402 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Parfémy a jejich nošení

Parfémy a jejich nošení

 

Jak nanášet správně parfémy na tělo? Při aplikaci parfému na pokožku je nepsaným pravidlem vybírat dobře prokrvená místa - například oblasti za ušima, na krku, mezi prsy, na loketních a kolenních důlcích a ale také i na zápěstí.
Toto pravidlo však nelze brát jako dogma. Vhodnou aplikaci je ideální vyzkoušet a otestovat a používat tu nejvhodnější, tedy tu, která nám nejvíce vyhovuje. U silnějších (především orientálních) vůní stačí několik kapek na zápěstí, naopak svěží a lehčí vůně vyžadují důkladnější aplikaci. Záleží také na individuálních preferencích - množství, které vyhovuje jednomu člověku, může jiného obtěžovat.

 

 

Mnohé parfémy voní jinak na samotné kůži a jinak na oblečení. Zpravidla čím svěžejší vůně, tím lépe vynikne na oblečení a naopak. Jak se bude vůně chovat na oblečení, napoví zkouška na testovacím papírku. Opět je ale doporučeno vyzkoušet parfém přímo i na oblečení.

 

 

Při 'nošení' parfému by se mělo dbát také na to, aby nikdo z okolí nebyl vůní obtěžován. Zlaté pravidlo říká, že méně je více. V horkých dnech je lepší preferovat nekonfliktní a spíše svěží parfémy.

 

Zdroj:http://www.dobre-clanky.cz
Zdroj foto:http://www.parfemgroup.cz /


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22