logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477191 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Moderní rovnátka nejsou strašák

Moderní rovnátka nejsou strašák

 

Kdo si chtěl v minulosti vylepšit chrup, musel překousnout hodně nepříjemností. Starší rovnátka nebyla dokonalá, způsobovala otlaky a děti je nakonec stejně přestaly používat. Moderní rovnátka jsou úplně něco jiného. Je velká škála rovnátek, takže každý si může vybrat takové, které mu budou nejvíce vyhovovat. V mnoha případech se z rovnátek stávají i ozdoby, protože jejich nositel se od druhých odlišuje - má na sobě něco originálního. Svoji roli hraje i psychologie - toužím mít zdravé a rovné zuby, pečuju o svůj vzhled a to stojí za ocenění. Proto nosím rovnátka.

 

 

Rovnátka se vyplatí i dospělým lidem

 

 

Už i děti vědí, že rovné zuby znamenají krásný úsměv, který bourá zábrany a pomáhá jejímu nositeli se prosadit. Už v dětství se vyplatí myslet na kariéru a úspěch. Tomu pomáhá dobrý vzhled a úsměv. A bez zdravých zubů nebude ani krásný úsměv. Rovnátka jsou proto důležitým předpokladem životního úspěchu. Psychologové potvrdili, že dobrý vzhled a zdravé zuby pomáhají získávat lepší místo a tím i lepší plat. Rovnátka se vyplatí i dospělým lidem. Pár měsíců s rovnátky a je to na zubech znát. Rovnátka se rozdělují na snímatelná a fixní. Ta první mají rády děti, fixní vyhovují spíše dospělým lidem.

 

 

Rovné zuby se snáze čistí a vydrží déle zdravé - rovnátka jsou proto důležitá

 

 

Odborně se rovnátka nazývají ortodontické aparáty. Odstraňují křivost a další nerovnosti zubů. Křivé zuby se častěji kazí, protože jsou různě namáhány, a rychleji se opotřebovávají. Rovnátka pomáhají také odstraňovat některé vady řeči. Kdo má křivé zuby, někdy špatně tvoří slova a může ve společnosti trpět méněcenností. Rovné zuby se snáze čistí, takže pomáhají správné ústní hygieně. Podívejte se na slavné a úspěšné osobnosti. Drtivá většina z nich má krásné zuby a to také přispělo k jejich úspěchu.

 

Nezůstávejte pozadu. Rovnátka vám rozhodně vylepší startovní podmínky.

 

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.jbmedic.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22