logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477393 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Feromonové parfémy

Feromonové parfémy

 

Jistě jste si mnohokrát říkali, co je na některých lidech takové zajímavé, že mají tak neuvěřitelný úspěch v sexuálním životě i když nejsou velmi atraktivní. Jsou to právě látky - feromony - které produkují a tím tak sexuálně přitahují opačné pohlaví. Chcete získat náskok před ostatními? Tak neváhejte a vyzkoušejte tyto výjimečné produkty s lidskými feromony. Tyto produkty obsahují lidské feromony. Tyto parfémy se používají na zvýšení přitažlivosti u opačného pohlaví. Jejich účinky dokážou okamžitě sexuálně zaujmout opačné pohlaví. Pokud feromony jednou vyzkoušíte, tak už nikdy bez nich nebudete chtít vyjít z domu ani na krok! Takže, pokud hledáte snadné seznámení , tak neváhejte a objednejte si lahvičku tohoto parfému.

 

 

Mnohdy bylo dokázáno, že feromony působí jako velmi silný stimulant sexuální přitažlivosti. Na rozdíl od běžných vůní, které jsou zaznamenávány čichovými žlázami v nose, jsou feromony zaznamenávány orgány umístěnými v nosní jamce přímo pod nosem. Když tyto orgány zaznamenají feromony, pošlu zprávu do mozku, který začne stimulovat podvědomě zvýšení sexuální rozkoše. Tyto parfémy jsou, známe pod názvem parfém lásky.

 

Jak feromony používat?

 

 

Feromony používáte tak, jak byste používali parfém. Můžete si je nastříkat na krk, paže, nebo na jinou část vašeho těla. Feromony můžete nosit kdykoli, když chcete zaujmout opačné pohlaví, ale i během každodenních činností. Feromony můžete používat denně, abyste získali úspěchy v práci, ve škole, na diskotéce, v baru nebo na jakékoliv společenské události.

 

 

Pokud těmto látkám stále nevěříte, tak v prestižních amerických novinách vyšel článek, že lidské feromony se opírají o vědeckou pravdu. Experimenty nabízejí první důvěryhodné důkazy o existenci lidských feromonů, sloučeniny vylučované jedním člověkem mohou ovlivnit chování druhého člověka.

 

 

Tak neváhejte a navštivte http://parfem-lasky.cz/ a objednejte si jednu lahvičku již dnes.

 

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22