logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34613962 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Voda z kokosu pro vaši štíhlou linii i detoxikaci organismu

Voda z kokosu pro vaši štíhlou linii i detoxikaci organismu

 

Pořád se trápíte, zda pít minerální vodu nebo džusy? Samozřejmě že je nutné si hlídat nadbytečné kilogramy, ale podle expertů právě pití různých šťáv, kterou jsou sladké, nám zvyšuje váhu. Ale celebrity objevily zázračnou tekutinu. Ideální je prý voda z kokosu pro vaši štíhlou linii i detoxikaci organismu. Má opravdu vynikající parametry. Voda z kokosu neobsahuje vůbec žádný cukr, přestože chutná trochu nasládle. A to je pro štíhlou linii důležité. Obsahuje však vynikající skladbu minerálů, které pomáhají detoxikaci organismu. Vaše tělo potřebuje draslík, sodík, vápník, hořčík, a to má právě kokosová voda.

 

 

Voda z kokosu má vitamíny i minerály

 

 

Voda z kokosu je balzámem pro vaši štíhlou linii. Nejsou tam jen minerály, které fungují podobně jako iontový nápoj pro sportovce. Jsou tam vitamíny skupiny B a vitamín C v podobném složení jaké má mateřské mléko. To je právě důležité při budování vlastní imunity. Vy ji už máte, ale proč ji opět neposílit? Voda z kokosu je vhodná pro pravidelné pití, ale určitě byste ji měli používat na jaře, kdy se provádí detoxikace organismu. Potřebujete totiž vyplavit z těla látky, které se nahromadily v průběhu zimy. Stejně jako se omlazuje příroda, očistu potřebuje i vaše tělo.

 

 

Voda z kokosu výborně hydratuje pokožku

 

 

Voda z kokosu určitě není všelék, ale domorodci z tropických ostrovů její účinky objevili už před staletími. Je s podivem, že teprve nyní se informace o jejích vlastnostech dostaly až k nám. Možná je to proto, že žádná doba nebyla tak posedlá po štíhlé linii jako je dnes. Ani o detoxikaci organismu se dříve moc nevědělo. Voda z kokosu se zařadila do přední linie prostředků, které se starají o vaše zdraví i vzhled. Pro ženy je kokosová voda důležitá i proto, že hydratuje pokožku, která se pak udržuje dlouho vláčná. Je to jako přírodní make up.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:https://www.vodazkokosu.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22