logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34613306 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Hodinky - šperky úspěšného muže

Hodinky - šperky úspěšného mužeHodinky - šperky úspěšného mužeHodinky - šperky úspěšného muže

 

Hodinky, stejně jako oděvní doplňky, vyjadřují o svých nositelích mnohé. Nejenže měří čas, ale zároveň podtrhují mužskou osobnost, vytváří jedinečnou image a vhodně zvolený model muži navíc dodá patřičné charisma. Mimořádné hodinky pro mimořádné osobnosti má ve své nabídce také společnost DIC. Jejich kvalitu zajišťují švýcarské strojky, které jsou synonymem přesnosti, preciznosti a dokonalého zpracování. Luxusní záležitost z nich dělá i módní italský design doplněný o zářivé diamanty. Vyberte si ten pravý model!
 
 
Elegantní - doplněk pro vyrovnaného, sebejistého muže
 
 
Diamantové hodinky se 78 brilianty v plném brusu, DIC 9266-AD-AG-Leather, jsou elegantním doplňkem vyrovnaného muže, ze kterého klid a sebejistota přímo čiší. S tímto šperkem na zápěstí vyzařujete patřičný nadhled a nejen obchodním partnerům bude na první pohled zřejmé, že nemáte rád zbytečné komplikace. Naopak poznají, že si opravdu nemusíte nic dokazovat. Tak jako jsou tyto hodinky vkusně a elegantně umírněné bez zbytečností okolo, tak i vy dáváte přednost jednoduchosti a přímočarosti jednání. Řemínek z aligátoří kůže v kombinaci s briliantovým zdobením švýcarského strojku však vypovídá o vaší zálibě v kvalitě. Hodinky se automaticky natahují, jsou vodotěsné a mají i kalendář.
hod1
 
 
 
Sportovní - pro muže, který se nebojí výzev
 
 
Energický, odvážný, s touhou po dobrodružství, muž činu, jakoukoliv překážku bere jako výzvu - poznáváte se? Pak vaši osobnost perfektně doplní sportovní hodinky DIC 9288 -AB-BU-Rubber. Modré gumové prvky na lunetě, korunce a tlačítkách jsou perfektně sladěny s gumovým řemínkem a číselníkem v téže barvě. Odolnost a funkčnost korunují luxusní prvky v podobě 19 zabudovaných briliantů a 18karátového zlatého loga na korunce. Na první pohled je zřejmé, že žijete svůj život na plno!
  hod2
 
Elegance spojená s funkčností - pro ty, co chtějí něco navíc
 
 
Skvělý doplněk pro muže, kteří se nespokojí jen tak s něčím - to jsou diamantové hodinky DIC 9268-AA-NR-Steel. Elegantní automatické hodinky s chronografem jsou doplněny kompletním průvodcem časem, včetně ukazatele měsíčních fází. To vše na luxusním černém podkladu zdobeném 12 diamanty v plném briliantovém brusu. S těmito hodinkami získáte patřičný respekt svého okolí. Náramek z nerezové oceli vyjadřuje vaši sílu, mužnost a charisma, logo DIC v 18karátovém růžovém zlatě zdůrazní vaši vytříbenost.

  hod3

 

 

O společnosti
Diamonds International Corporation (DIC) je česká společnost zabývající se od roku 2005 prodejem investičních diamantů a výrobou vlastních luxusních řemeslných šperků. DIC působí na trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rusku, Bulharsku a Spojených arabských emirátech. Navíc pod záštitou DIC byla v roce 2016 zahájena stavba luxusního hotelového komplexu DIC RESORT nedaleko Dubaje. DIC je rovněž akcionářem diamantové burzy v Antverpách (Beurs Voor Diamantenhandel) a členem diamantové burzy v Dubaji (Dubai Diamond Exchange). Společnost je hlavním partnerem Miss Universe Organization a tvůrcem diamantové korunky pro soutěže Miss Universe, Miss USA a Miss Teen USA.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22