logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34506657 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jak správně sladit barevné kameny na podzim a zimu? Vsaďte na opozitní barvy

 Jak správně sladit barevné kameny na podzim a zimu? Vsaďte na opozitní barvy Jak správně sladit barevné kameny na podzim a zimu? Vsaďte na opozitní barvy Jak správně sladit barevné kameny na podzim a zimu? Vsaďte na opozitní barvy Jak správně sladit barevné kameny na podzim a zimu? Vsaďte na opozitní barvy Jak správně sladit barevné kameny na podzim a zimu? Vsaďte na opozitní barvy Jak správně sladit barevné kameny na podzim a zimu? Vsaďte na opozitní barvy

 

Společně s končícími teplými dny odcházejí i letní trendy a vystřídají je nové pro podzim a zimu. Aktuální sezóna 2016 má co nabídnout, nejen pokud jde o použité materiály a barvy, ale také druhy šperků. Ty je třeba zejména vhodně barevně zkombinovat. Klesající teploty bohužel donutí ženy i muže více se zahalovat a jejich oblíbené doplňky už nebudou tolik na očích jako v parném létě. Ale i na podzimní počasí se dá snadno vyzrát díky šperkům DIC, které budou vidět na první pohled.
 
 
Mezi nejvíce inspirující trendy nadcházející sezóny patří nošení náramků přes dlouhý rukáv huňatého svetru či přímo přes rukavice. Pomocí nápadného šperku jednoduše vytvoříte cool vizáž, kterou všechny kolem ihned zaujmete. Trendu podlehli i přední módní návrháři, kteří jej předvedli na přehlídkových molech. Není nutné se bát ani kombinace více kousků, náramky si můžete vzít pro výraznější efekt i dva. Ovšem dbejte na to, aby se vzájemně doplňovaly. V zimním slunci zazáříte na ulici s náramkem od DIC Graciana, cena od 298 000 Kč.
 
dia1
 
Na své si rozhodně přijdou i pánové, kteří v chladnějších dnech unosí přes delší rukáv stylové hodinky. Hodinky firmy DIC mají všechny nutné atributy k tomu, aby mohly být považovány za mimořádné. Jsou osazeny diamanty vysoké kvality, v plném briliantovém brusu a navíc je pohání kvalitní švýcarské strojky. Design hodinek má původ v Itálii.
dia2
 
 
Kromě hodinek a ozdobných náramků jsou podzimním tredem také výrazné brože. Dříve se považovaly pouze za luxusní šperk vhodný jen na společenské akce, to však již dávno neplatí. Krásnou brož tedy zbytečně neschovávejte ve šperkovnici a raději ji připněte na klopu kabátu. Luxusní brož Kruh s 48 diamanty po obvodu od DIC je navíc multifunkční, lze ji použít i jako přívěšek. Cena od 170 000 Kč.
dia3
 
 
Jedním ze základních aspektů každého šatníku jsou používané barvy. Podstatné je sladit šperky s celkovým outfitem, zejména pokud se jedná o drahé kameny. I letos si vyberou jak zastánci konzervativnějšího stylu, tak ženy nosící výraznější barevné kousky. Trendy barvy jsou odstíny modré, od temnější přes královskou až po blankytně modrou. Pozadu nezůstává ani šedá paleta, zemité tóny a samozřejmě černá. Milovnice klasické elegance rozhodně neudělají chybu, pokud zvolí k modrým odstínům perly, neutrální outfity perfektně doplní černé kameny nebo čiré diamanty. Kombinaci černých a bílých diamantů doporučuje i DIC, prezentuje tak například prsten Storm, od 72 600 Kč nebo prsten BLACK od 63 525 Kč.
 
dia4   dia5
 
 
Podzim a zima ale nehrají jen neutrálními a tmavými tóny, na přehlídkových molech jsme se mohli setkat i se zářivými barvami. Odvážnější ženy zařadí do šatníku hořčicovou, petrolejově zelenou, bát se nemusíte ani fialové, korálové a pastelových barev. Neváhejte doplnit i takový outfit o barevné šperky, je však nutné znát přesná pravidla. Perfektně k sobě ladí takzvané opozitní barvy. Klasickým příkladem je kombinace černé a bílé, avšak každá barva spektra má svůj protějšek. DIC doporučuje k zelenému outfitu kameny do růžova, hořčicová si zase porozumí s fialovou a korálová s modrou. Skvělou volbou jsou náušnice Imperial Pink, cena od 66 000 Kč, přívěšek z bílého zlata Web, od 36 000 Kč, či přívěšek Diplomat Blue, od 22 000 Kč.
 
 
dia6
 
Více informací také na www.dic-sperky.cz

 

 

O společnosti
Diamonds International Corporation (DIC) je česká společnost zabývající se od roku 2005 prodejem investičních diamantů a výrobou vlastních luxusních řemeslných šperků. DIC působí na trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rusku, Bulharsku a Spojených arabských emirátech. Navíc pod záštitou DIC byla v roce 2016 zahájena stavba luxusního hotelového komplexu DIC RESORT nedaleko Dubaje. DIC je rovněž akcionářem diamantové burzy v Antverpách (Beurs Voor Diamantenhandel) a členem diamantové burzy v Dubaji (Dubai Diamond Exchange). Společnost je také tvůrcem diamantové korunky pro soutěže Miss Universe, Miss USA a Miss Teen USA.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22