logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34507101 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Kvalitní pánské kabáty do nepohody

Kvalitní pánské kabáty do nepohody

 

Muži jsou profláknutí svou praktičností a zároveň také nenávistí k dlouhým nákup, především v doprovodu nějaké dámy. Dvě mouchy jednou ranou můžete snadno zabít koupí pánského kabátu, který je univerzální a slušivý kousek. Pánské kabáty jsou atraktivní, elegantní a módní záležitostí, které mají mnoho příznivců nejen mezi muži, ale také v dámské populaci.

 

 

Snoubí v sobě mnoho specifických vlastností, ale především výhod, pro které se jedná o naprosto jedinečný kousek oblečení, který by neměl chybět na věšáku žádného fešáka. Vždycky při koupi ale uvažujte nejenom nad barvou, ale také střihem a celkovým vzhledem kabátu, popřípadě jestli mu podle vašeho přání nechybí například větší počet kapes, kapuce, kožešinka nebo pásek.

 

 

Kdykoliv

 

 

Je jedno, jak je venku, protože pánský kabát si můžete vzít naprosto do jakéhokoliv počasí. Obecně jsou kabáty neprofouknutelné a zase tak snadno nepromoknou, i když navlhnout zvládnou. Do psího počasí si můžete u kabátu vytáhnout vysoký límec nebo vsadit na jistotu a vzít si kapuci. Délka kabátu vás ochrání před prochladnutím. Když je teplo, kabát zase není tak hřejivý, abyste se uvařili, ale spolehlivě vás uchrání, když na vás potáhne od vody.

 

 

Kamkoliv

 

 

Jak již bylo řečeno, o kabátech lze opravdu mluvit téměř jen v superlativech. Jsou elegantní , vypadají dobře, barvy nejsou tak výrazné, aby byly nevhodné pro každodenní nošení. To znamená, že v pánském kabátu můžete vyrazit na formální události, jako je divadlo, ples nebo firemní večírek, nebo také neformální akce, jako je třeba pařba u kamaráda, oslava narozenin nebo posezení v hospodě.

 

 

Komukoliv

 

 

Barva kabátů zeštíhluje, střih padne každé postavě a už na první pohled dělají ze svého nositele gentlemana, ať už je pravda kdekoliv. Je jedno, jestli vážíte dvacet kilo i s postelí nebo v autobuse potřebujete dvě sedačky vedle sebe, pánské kabáty si totiž dokážou poradit naprosto s každou postavou.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22