logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34553080 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Na barvě očí záleží

Na barvě očí záležíNa barvě očí záležíNa barvě očí záležíNa barvě očí záleží

 

Barevné spektrum očních stínů láká k experimentování stejně jako při výběru make-upu nebo rtěnek, ale v první řadě je zapotřebí přihlédnout k tomu, co nám příroda nadělila.
der

 

Jinak se může stát, že budete působit jako zmalovaný obrázek. Vizážista značky Dermacol Tomáš Vida vám poradí, jak si vytvořit barevné a přitom stále vkusné líčení podle barvy vašich očí.

 

 

Výjimečná zelená

 

 

Při líčení „zelenooček" se nemusíte vůbec omezovat a klidně můžete popustit uzdu svojí fantazii. „Je to ideální barva pro hru s kontrasty", hovoří vizážista značky Dermacol Tomáš Vida a dodává: „Při denním líčení je vhodné použít jemné oranžové, hořčicové a pískové odstíny. Nemusíte se však bát ani zelené."

 

  zel

 

Podle vizážisty si večerní příležitosti naopak vyžadují přidat tmavší barvy nebo perleťové odlesky, které dodají oku šmrnc a opticky ho zvětší. „Mnoho žen se bojí zkusit fialovou. Při tomto typu očí není třeba mít strach a jít směle do toho. Není proč se bát experimentovat ani s barevnými řasenkami, které se tento rok opět vrátily do módy." dodává Tomáš Vida.

Raději nezkoušejte: Majitelky zelené barvy očí by se měly vyhýbat tělovým odstínům.

 

Tip na líčení:

 Na celé pohyblivé víčko a do vnitřních koutků naneste světlý stín tělové barvy. Záhyb oka následně vykreslete hnědou, kterou rozpracujte směrem ven, do ztracena. Vnější koutek vystínujte oranžovým očním stínem a černou fixou nakreslete při řasách linku. Spodní linii oka vykreslíte z vnější strany stínem tmavě zelené barvy. Na závěr zvýrazněte řasy zelenou řasenkou.

 

Obdivovaná modrá

 

 

Mnoho lidí považuje modré oči za nejkrásnější. „V kombinaci s opálenou pokožkou jsou modré oči nejkrásnější. Pokud při líčení použijete hnědé stíny, dosáhnete podobného efektu," vysvětluje Tomáš Vida. Pro modré oči je vhodná růžová, fialová nebo šedá a není třeba se bát použít ani oční stíny stejné barvy.

  mod

 

„Vůbec přitom nemusí jít o kýčovou modrou, jakou nosily naše maminky a babičky, při širokém výběru očních stínů, které jsou dostupné, máte možnost hrát si s různými odstíny modré najednou", dodává vizážista.

 

 

Raději nezkoušejte: Modrým očím nelichotí olivově a trávově zelená.

 

Tip na líčení:

 

 

Celé pohyblivé víčko, vnitřní koutek a spodní linii oka vykreslete tělovou a vnější koutek hnědou barvou, kterou rozpracujte do ztracena. Záhyb oka vykreslete modrou a také rozmažte. Při horních řasách vytvořte šedou linku. Spodní linii oka vykreslete tmavě modrou. Na závěr naneste fialovou řasenku.

 

Univerzální hnědá

 

 

Hnědé oči jsou nejrozšířenější a jejich majitelkám lichotí zejména zemité odstíny. „Při líčení volte především béžovou, hnědou, broskvovou a oranžovou, není třeba se bát ani zelené nebo modré, které vytvoří kontrast a vaše oči vyniknou," hovoří Tomáš Vida.

  hn

 

Při večerním líčení si můžete dopřát i zlatou. „V případě očních linek však raději vsaďte na klasiku, tedy černou a hnědou, které dodají vašim očím lesk."

 

 

Raději nezkoušejte: U hnědých očí se vyhněte tmavým odstínům. Vaše oči by působily smutně a nevýrazně.

 

Tip na líčení:

 

 

Na celé pohyblivé víčko naneste stín tělové barvy. Do záhybu a vnějšího koutku oka aplikujte tmavě modrý stín, který precizně rozpracujte do ztracena. Na linku použijte královskou modrou. Spodní víčko vystínujte světle modrou a zvýrazněte šedou. Horní řasy zvýrazněte fialovou a spodní zelenou řasenkou.

 

 

Vytvořte si nepřehlédnutelné líčení očí několika tahy. Novinka od značky Dermacol - krémový oční stín a linka 2v1 vám pomůže dosáhnout dokonalého looku jednoduše a přesně podle vašich představ. Z osmi sytých a dlouhotrvajících odstínů si vybere každá žena.

 

 

Je jen na vás, zda se rozhodnete pro kouřové líčení nebo precizní barevné linky. Nový krémový oční stín a linka 2v1 má praktické balení ve formě tužky, díky kterému jednoduše a pohodlně zvládnete oboje. Můžete vytvořit přesně definované oční linky nebo nanesený stín rovnoměrně a důkladně rozmažete, čímž dosáhnete efekt kouřového líčení.

 

 

Barva s vysokým obsahem pigmentů dodá očím intenzivní a syté odstíny. Krémová a dlouhotrvající textura dokonale přilne na oční víčko. Stíny se proto nedrobí, neopadávají a bezchybné líčení vám vydrží v průběhu celého dne.

 

 

Krémový oční stín a linka 2v1 je dostupný v 8 odstínech, ze kterých si vybere každá žena podle odstínu barvy svých očí nebo outfitu.

 

Zdroj:http://www.zenyprozeny.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22