logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34507096 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Navlékněte si i několik prstenů a nebojte se zvířecích motivů. To velí trendy pro nadcházející sezonu

Navlékněte si i několik prstenů a nebojte se zvířecích motivů. To velí trendy pro nadcházející sezonuNavlékněte si i několik prstenů a nebojte se zvířecích motivů. To velí trendy pro nadcházející sezonuNavlékněte si i několik prstenů a nebojte se zvířecích motivů. To velí trendy pro nadcházející sezonuNavlékněte si i několik prstenů a nebojte se zvířecích motivů. To velí trendy pro nadcházející sezonuNavlékněte si i několik prstenů a nebojte se zvířecích motivů. To velí trendy pro nadcházející sezonu

 

Po dlouhé zimě se všichni těšíme na jaro, kdy šedivé dny vystřídá v ulicích barevnost. A stejně jako se mění s každým ročním obdobím příroda, mění se i módní trendy. Nadcházející sezonu se proto připravte na různorodost, od šperků ve tvaru křížků, přes prsteny všech velikostí až po klasické květinové a zvířecí motivy. Tipy na jednotlivé kousky a vzájemné kombinace přináší společnost DIC.
 
PR1
 
PR2
 
 
 
Při vybírání každého šperku je dobré vsadit především na individualitu osobnosti, ne pro každého jsou totiž vhodné všechny trendy aktuální sezony. Jestliže toužíte po tom vytvořit si jedinečný styl, který vás bude naprosto vystihovat, řiďte se především vlastními pocity. Zvolené doplňky by samozřejmě měly také maximálně korespondovat s vaším šatníkem. I přestože kříž primárně patří mezi symboly křesťanství, letos se propracoval mezi trendové záležitosti. Pokud je vám tento motiv blízký, rozhodně neváhejte a vyberte si některý z originálních kousků. Zlaté náušnice z 18 karátového zlata s diamanty od DIC půjdou s vaším stylem ruku v ruce. Naopak ženy celoročně upřednostňující jemnější a klasičtější motivy jistě uhranou doplňky ve tvaru květin. Ty totiž bezesporu správně odstartují každé jaro a nikdy s nimi nešlápnete vedle. Stejně jako s květinovým náhrdelníkem v kombinaci čirých a černých diamantů od DIC.
 
 
Něžné a současně trochu výstřední duše zaujmou z jarních trendů nápadné tvary a jejich barevnost. Kromě květin se ze zimního spánku probouzejí také zvířata, jejichž motivy se nebála využít ani společnost DIC, protože se jedná o letošní „must have". Objevují se na náušnicích, prstenech i náramcích. Pozornost kolemjdoucích dokáží jistě upoutat výrazní motýli se zelenými diamanty pohupující se ve vašich uších nebo výrazný prsten ve tvaru hada ozdobený černými kameny.
 
PR3
 
PR4
 
PR5

 

 

 

Jednoduché doporučení tedy zní - čím výraznější prsteny v nadcházející sezoně zvolíte, tím lépe. A nebojte se ani jejich počtu. Klidne můžete na jeden prst navléknout více než jeden, například ty s pronikavými tanzanity v kombinaci s jednoduššími kousky. Šperky s tanzanity pořídíte od 23 990 Kč.
Více informací o špercích značky DIC naleznete také na dic-sperky.cz .

 

 

 


O společnosti
Diamonds International Corporation (DIC) je česká společnost zabývající se od roku 2005 prodejem investičních diamantů a výrobou vlastních luxusních řemeslných šperků. DIC působí na trhu v České republice, na Slovensku, Bulharsku a Spojených arabských emirátech. Navíc pod záštitou DIC byla v roce 2016 zahájena stavba luxusního hotelového komplexu DIC RESORT nedaleko Dubaje. DIC je rovněž akcionářem diamantové burzy v Antverpách (Beurs Voor Diamantenhandel) a členem diamantové burzy v Dubaji (Dubai Diamond Exchange). Společnost je tvůrcem diamantové korunky pro soutěže Miss Universe, Miss USA a Miss Teen USA.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22