logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34552625 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Náplanujte si krásu...

Náplanujte si krásu...

 

Krásná a perfektní pleť díky pravidelné péči
Pokud vaše pleť působí po přestálé zimě unaveně a šedě, není problém získat v krátké době zpět její svěžest, pokud dodržíte pár základních beauty pravidel: alfou a omegou péče o krásnou pleť je její čištění, které ji rozzáří a dopomůže k získání hladkého a lehce růžového nádechu. Stačí pouhých 10 minut ráno k odstranění odumřelých buněk a šupinek, večer k očištění a pokud si jednou týdně dopřejete pleťovou masku, je vaše péče perfektní.


Ráno jsou vhodné čistící prostředky jemné a svěží - např. v pěně, která se dobře nanáší a díky obsahu vitamínů nebo bylinkových extraktů je pleť chráněna celý den. Vhodný krém pro váš typ dokončí dobrou péči.

Make-up dolů!
Večer před spaním nikdy nezapomeňte odstranit make-up jemným "odličovačem" - praktické produkty jsou "tři v jednom", kdy se obličej vyčistí od barviček a nečistot a zároveň se rozjasní. Potom je vhodné nanést příslušný noční krém pro dobrou regeneraci.

Tip 1: smíchejte svůj oblíbený noční krém s malou špetičkou siliceového gelu ( měli byste dostat v lékárně) a naneste přes noc. Ráno budete nadšeni hladkostí pleti.

Tip 2: Sezamový olej omlazuje: tato skutečnost je známá již několik tisíciletí.
Proto lehce nahřejte sezamový olej ( lisovaný za studena) ve vodní lázni, vmasírujte si jej po sprchování po celém těle a po pěti minutách působení znovu opláchněte. Tělu vlastní "omlazovací" hormony tak budou povzbuzeny k aktivitě.

Tip 3: Nejlepší krášlicí prostředky máte doma v kuchyni:
uvařte černý čaj, nechte vychladit a přidejte trochu mléka. Vatou naneste na obličej. Čaj působí protizánětlivě a pomáhá předcházet nerovnostem, mléko obsahuje lipidy, které přispějí k pěstěnosti pleti.

Zdroj: www.superkocka.cz 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22