logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34552714 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Víte s jakými šperky být IN po celý rok? Podívejte se na hlavní letošní trendy styly.

Víte s jakými šperky být IN po celý rok? Podívejte se na hlavní letošní trendy styly.

 

Módní trendy se mění každý rok a v určitých oblastech dokonce každou sezónu. Není tak na škoda podívat se, s jakými šperky letos určitě uspějete a co si raději nechat na jindy. Dobrá zpráva ale je, že ve špercích se nakonec uchytí jen ty nejvýraznější trendy a tak není potřeba každý rok obměňovat všechny kousky. Někdy stačí jen změnit kombinace, oprášit kousky starší nebo jednoduše dokoupit nějakou maličkost. V módě je totiž prvořadá hravost a styl a to platí i u šperků. Společnost DIC, český výrobce šperků doporučuje zaměřit na tyto trendy styly.

 

 

Barva kovu a kamenů a také design. To jsou tři hlavní atributy, které světem šperků hýbou nejvíce. Diamanty jsou a budou v módě stále, nikdy s nimi sice nešlápnete vedle, ale i u nich se můžete nechat inspirovat několika žhavými směry letošní sezóny.

 

 

Znáte Halo styl?

 

Kompozice centrálního drahomu obklopeného kruhem menších kamenů, která vytváří efekt podobný svatozáři. Tak by se stručně dal popsat zcela nový Halo styl, který v současnosti dobývá módní mola. Objevil se nejdříve na zásnubních prstenech, ale rychle a nekompromisně si prorazil cestu také do dalších typů šperků. Kromě prstenu si tak můžete pořídit třeba přívěsek, náhrdelník nebo náušnice. Šperky v tomto stylu přímo sami vybízejí k dalšímu kombinování. Tak odhoďte invence a směle do toho.

sp1

 

sp2

 

sp3

 

 

Růžové zlato v romatickém viktoriánském stylu

 

Šperky inspirované touto érou jsou plné jemných přírodních motivů, křehkých vln a ornamentů. Jsou dokonalou ukázkou elegance a naprosté nadčasovosti, protože pokud si nějaký takový kousek pořídíte, budete ho moc bez obav nosit celý život. A růžový tón zlata, které bylo naposledy nejoblíbenější právě ve viktoriánské době, ještě podtruje ušlechtilost a krásu těchto šperků. Ale nedejte se mílit jejich zdánlivým jednostranným využitím. Ozdobu v tomto stylu můžete v moderním pojetí klidně nosit i k jednoduché košili a džínám. Nikdo vás tak určitě nepřehlédne.

 

sp4

 

sp5

 

 

Motivy z flóry a fauny

 

Jsou výrazným světovým trendem, který se na špici drží už nějakou tu sezónu. Pokud tedy chcete být opravdu IN, šup s nějakou květinkou, čtyřlístkem, hadem, tygrem, sovou nebo motýlkem na prst, krk nebo do ucha. Mezi nejmódnější šperky patří ty osázené velkým množstvím drobných kamenů. Samozřejmě na oči hadů, křídla motýlků nebo pruhy tygrů jsou použity kameny barevné. Známá česká módní návrhářka Blanka Matragi dokonce před nějakou dobou navrhla pro DIC set Octopus - fascunující chobotničky s barevnými kameny v růžovém a modrém odstínu. Inspiraci florálními motivy nezapře ale ani kolekce DIC, která připomíná bambus. Šperky jsou vykládány bílými a černými diamanty a dobře viditelný je na nich i další trend, kterým je vrstvení a kombinování několika barev kovů.

sp6  sp7  sp8

 

 

Vintage šperky

 

Jsou elegantní, mají duši a tak trochu jsou cítit starými časy a nostalgií. Protože se v rodinách velmi často předávají z generace na generaci je pro ně naprosto charakteristický nadčasový design. A o tom, že i investice, za kterou jsou diamantové šperky stále považovány, může být opravdu krásná vás tyhle skvosty velmi rychle přesvědčí i beze slov. Pokud tedy doma nemáte nějakou tu brož nebo prsten „po babičce" určitě si pořiďte vlastní. Nejnověji se tento trend prosazuje také u zásnubních a snubních prstenů. Možná se tak vrátí časy, kdy se prstem darovaný při téhle jedinečné živostní údálosti, po století v rodině předával z rodičů na děti.

sp9

 

 

Více informací o špercích značky DIC naleznete také na dic-sperky.cz .

 

 

 

O společnosti
Diamonds International Corporation (DIC) je česká společnost zabývající se od roku 2005 prodejem investičních diamantů a výrobou vlastních luxusních řemeslných šperků. DIC působí na trhu v České republice, na Slovensku, Bulharsku a Spojených arabských emirátech. Navíc pod záštitou DIC byla v roce 2016 zahájena stavba luxusního hotelového komplexu DIC RESORT nedaleko Dubaje. DIC je rovněž akcionářem diamantové burzy v Antverpách (Beurs Voor Diamantenhandel) a členem diamantové burzy v Dubaji (Dubai Diamond Exchange). Společnost byla tvůrcem diamantové korunky pro soutěže Miss Universe, Miss USA a Miss Teen USA.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22