logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34507028 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nebojte se nosit exotické šperky. Je tu přece bláznivé léto!

Nebojte se nosit exotické šperky. Je tu přece bláznivé léto!

 

Léto je plné barev, vášně, bláznivých párty a myšlenek na dovolenou v nějaké cizokrajné zemi s nekonečně dlouhými písečnými plážemi. Rozhodně proto není na škodu přizpůsobit se této příjemné části roku i v oblékání a módních doplňcích. Exotické šperky nabízejí šik způsob, jak se nejen v mžiku cítit jako na prázdninách, ale stát se na chvíli také někým jiným. I elegantní kostýmek totiž dokáže prsten či přívěšek s tygřím motivem rázem katapultovat do úplně jiné dimenze. A co si pro letošní léto připravila značka DIC, výrobce luxusních šperků? Nechte se inspirovat a stane se z vás opravová letní tygřice se vším, co k ní patří.
 
ex1  ex2  ex3  ex4  ex5

 

 

Exotikou inspirované šperky si také více než rozumí s letošními letními modními barvami. Podle systému barev amerického institutu PANTONE je aktualně tou nejvíce trendy barvou svěží zelená, tzv. GREENERY, ale v kurzu je také jemně růžová, žlutá, temperamentně oranžová, tlumená zelená, tropická růžová či osvěžující azurově modrá. Nechte se tedy zlákat explozí barev, divokých šelem a exotických krajů a vykouzlete si svůj jedinečný sexy styl, který k létu neodmyslitelně patří.

 

 

„Ať už zvolíte prsten, náramek, náušnice nebo přívěšek, s jakoukoli kočičí šelmou budete vždycky IN. Tenhle směr se ve špercích drží už nějakou dobu, a tak když už do nějakého hezkého kousku investujete, rozhodně si ho užijete i příští léto. Navíc tuhle divokou šelmu vždy bezpečně ukočírujete a to i když s její pomocí budete neodolatelně přitažlivá," vysvětluje Jana Vernerová ze společnosti DIC, která aktuálně nabízí širokou škálu exotických šperků.

 

 

Letní módní trendy v podobě šatů nebo topů na ramínka k nošení šperků přímo vybízejí. Ideálně se k nim hodí třeba třpytivý, exoticky vyhlížející náramek v podobě tygří hlavy nebo hada, který se elegantně vine kolem ruky. Opálený dekolt lze velmi rafinovaně zdůraznit jakýmkoli přívěškem. Bronzová barva pleti, exotický nádech a lesk kamenů se velmi dobře doplňují a snadno tak vytvoříte jedinečný sexy styl, který k létu neodmyslitelně patří.

ex6 ex7 ex8 ex9 ex10

 

 

 

 

Motýli nejroztodivnějších barev jsou v džungli jako doma a tihle mají navíc tu výhodu, že vám nikam neuletí. Skvěle se budou vyjímat hlavně u účesů s nahoru vyčesanými vlasy, kde vynikne nejen samotný šperk, ale i váš odhalený krk.
„Skutečně perfektní práci při doplnění letního outfitu odvede i masivní barevný prsten. Je jedno, jaký zvířecí či rostlinný motiv zvolíte, ale držte se zásady, že tenhle prsten musí být opravdu vidět. Jeden takový kousek pak dokáže dodat exotický šmrnc třeba i obyčejným džínům a bílému tričku nebo jednoduchým šatům," dodává Jana Vernerová ze společnosti DIC.

 

 

 

Více informací o špercích značky DIC naleznete také na dic-sperky.cz .

 

 

 

O společnosti
Diamonds International Corporation (DIC) je česká společnost zabývající se od roku 2005 prodejem investičních diamantů a výrobou vlastních luxusních řemeslných šperků. DIC působí na trhu v České republice, na Slovensku, Bulharsku a Spojených arabských emirátech. Navíc pod záštitou DIC byla v roce 2016 zahájena stavba luxusního hotelového komplexu DIC RESORT nedaleko Dubaje. DIC je rovněž akcionářem diamantové burzy v Antverpách (Beurs Voor Diamantenhandel) a členem diamantové burzy v Dubaji (Dubai Diamond Exchange). Společnost byla také tvůrcem diamantové korunky pro soutěže Miss Universe, Miss USA a Miss Teen USA.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22