logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34506807 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Acneon - zažene akné silou přírody

Acneon - zažene akné silou přírody

 

Akné a jeho nepřehlédnutelné projevy, řečí odbornou začervenání kůže s tvorbou komedonů nebo nerovností... zkrátka pupínky či uhry, trápí značnou část populace. Muže i ženy, dospívající i dospělé. Jisté je, že na kráse a sebevědomí akné rozhodně nepřidá a snaha maskovat jej vrstvami makeupu bývá marná a zbytečná. Všem bez rozdílu nabízí převratné a hlavně účinné řešení jejich problému novinka na českém trhu - doplněk stravy Acneon.

 

akne 


Acneon totiž spoléhá na přírodu a ta mu dává jedinečné vlastnosti: není dráždivý, nezasahuje do hormonální rovnováhy organizmu, napomáhá zpomalovat růst bakterií způsobujících akné a na rozdíl od antibiotik určených k potírání nevybíjí přirozenou kožní mikroflóru. Acneon obsahuje aktivní látku PraventinTM, speciálním postupem získaný mléčný protein laktoferin, jehož blahodárný vliv na pleť byl ověřen nezávislými studiemi.

acne 

 

 Acneon na akné útočí zevnitř organizmu, tedy tam kde problém vzniká. Užívá se velmi snadno - stačí spolknout jednu tabletu denně po dobu minimálně dvou měsíců. Acneon společnosti Wallmark zkrátka nabízí spolehlivou, přirozenou cestu ke zdravé a krásné pokožce dospívajícím i dospělým.
Doporučená cena na lékárně: 30 tablet 290 Kč.

Více informací na http://www.acneon.cz
                          www.acneon.cz

Zdroj:www.tiskovky.info


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22