logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34507201 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

I muži si pánské náramky Nialaya zamilují!

I muži si pánské náramky Nialaya zamilují!

 

Také už na vás padla vánoční nálada? Ačkoli je pravda, že si na nejkrásnější svátky v roce budeme muset ještě několik týdnů počkat, určitě ničemu neuškodíte, pokud se po vánočních dárcích pro vaše blízké podíváte s předstihem. Vyhnete se tak každoročnímu shonu a napětí, které před Vánoci panuje v každém obchodě a které dokonale ničí kouzlo těchto svátků. Už máte v hlavě dokonalý nápad na dárek pro vaše blízké? Pokud ještě nevíte, čím pod stromečkem překvapíte svého přítele, manžela, bratra nebo třeba tatínka, pak jste tu správně!

 

 

Decentní šperk ozdobí mužské zápěstí

 

 

Ačkoli se říká, že muži si na šperky a jiné doplňky moc nepotrpí, opak bývá někdy pravdou. Stále více mužů si dává záležet na tom, jak vypadají, jak působí na své okolí. Někdy i vhodně zvolený doplněk může s daným outfitem udělat hotové divy! Co třeba takové pánské náramky Nialaya, které jsou dokonalou kombinací elegance, luxusu a ležérnosti? Takové maličkosti přece nemůže odolat žádný muž!

 

 

Na první pohled obyčejný, na druhý pohled výjimečný

 

 

Možná si říkáte, v čem jsou pánské náramky Nialaya tak výjimečné? Možná vám dokonce na první pohled připadají obyčejné, díky čemuž váháte, zda jsou vhodnou volbou jako vánoční dárek. Když se ale podíváte podruhé, zjistíte, že jsou tyhle náramky něčím výjimečné. Už jen samotné jméno Nialaya, které patřilo tibetskému šamanovi, dodává náramkům na jedinečnosti. A to ještě nebyla řeč o kombinaci drahých kovů a léčivých materiálů. Určitě se musíme zmínit o netradičním, leč o to více originálním závěrečným procesem, při kterém je každý léčivý drahokam vyčištěn speciální starodávnou metodou. Jedná se o tzv. „vykuřování bílou šalvějí“, které pomáhá k očištění léčivého kamene a jeho plnohodnotné komunikaci se svým nositelem.

 

 

Pro každého něco

 

 

Zaujala vás představa, že byste své milované potěšili něčím tak výjimečným? V tom případě se určitě podívejte na e-shop nia-sperky.cz, kde tyhle úžasné pánské náramky, a samozřejmě i další produkty, najdete v pestré nabídce. Na každého tam čeká ten pravý originální šperk.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz

Zdroj foto:http://www.nia-sperky.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22