logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34506905 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Parfémy Christian Dior

Parfémy Christian Dior

 

 • Zlato je studené, diamanty jsou mrtvé, ale to co není chladné ani pomíjivé, je absolutní ženskost. Můžete jí vždy cítit s parfémy Dior. Sám proslulý návrhář Christian Dior přiznává, že ani jako dítě nesnil o tom, že by navrhoval oděvy, vzpomíná, že ho nezajímalo, jak byly ženy oblečené, ale zato ho zajímalo, jakým parfémem se voní. Dámy, odhalte svou ženskost s Diorem! Další skvělé parfémy:
  • Parfémy Dior Parfémy Armani Parfémy Bvlgari Parfémy - všechny značky Objednejte si parfém Dior!
 •  

   addict
  CHRISTIAN DIOR Addict

   


  Nemáte zkušenosti s parfémy od Diora?

  Znáte ten pocit, kdy toužíte vyzkoušet něco nového? Nutně potřebujete změnu a tak změníte účes, nebo si vyberete pár nových kousků do svého šatníku, možná i od Diora. Ale upřímně nezasloužíte si něco víc luxusního? Něco co nevyjde z módy, která se tak rychle mění? Dopřejte si něco víc, dopřejte si parfém.

   

  dune
  CHRISTIAN DIOR Dune 


  Parfém Dior je inspirace

  Nezapomenutelný pocit, můžete zažít každý den. Kdo jednou vyzkouší parfém Dior, bude hořet touhou, vyzkoušet další. Parfémy Dior mají v sobě tajemné a neopakovatelné kouzlo. Věřte tomu, jedná se o skutečné skvosty světa luxusních parfémů a špičkových vůní.

   

  eau de dolce vita
  CRISTIAN DIOR Eau de Dolce Vita   V současnosti nejprodávanějším parfémem od Dioru je vůně J´Adore, která se zaměřila na absolutní ženskost a smyslnost. Christian Dior - J´Adore je vůně, které nelze odolat. Dopřejte si potěšení, které v sobě snoubí jednoduchost s vytříbeností. Vyzkoušejte parfém od Diora, kde ženskost zvítězila.

   eau sauvage
  CHRISTIAN DIOR Eau Sauvage

   


  Parfémy Dior jsou symbolem ženství a mužství

  Můžete sáhnout po jakémkoliv parfému od Dioru a zažijete komfort a luxus, který se stal synonymem pro tuto značku. Ať už u Vás zvítězí parfém Miss Dior, originalita vítězné Dolce Vita, nebo dáte přednost vůni pláže a moře parfému Dune, vždy na vás čeká vůně čistoty, elegance a naprostého luxusu. Diorovy parfémy jsou vždy novátorské a stále určují nový směr. Parfémy značky Christian Dior jsou zárukou, toho správného výběru.

   

  fahrenheit

  CRISTIAN DIOR Fahrenheit 

   

  • Dior - J´Adore
  • Dior - Dune
  • Dior - Fahrenheit
  • Dior - Miss Dior Cherie
  • Dior - Poison
  • Dior - Higher
  • Dior - Eau de Dolce Vita
  • Dior - Addict
  • Dior - Eau Sauvage

   

  higher
  CHRISTIAN DIOR Higher


  Dopřejte si mrazivý pocit jedinečnosti a výjimečnosti. Vyberte si parfém od Christian Dior a odhalte tajemství dokonalého ženství a smyslnosti. Staňte se nositelkou značky Christian Dior, která je úspěšná a obdivovaná po celém světě.

   

  miss dior cherie
  CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie 


  Staňte se dokonalou ženou s parfémem Dior, jen si ho objednejte na www.laparfums.cz!

  Zdroj:www.tiskovky.info
  Zdroj fota:www.laparfums.cz


   
  tisk/poslat emailem
  Články k oboru
  Katalog firem Uniform - reklamní banner
   
   
   
  Spolupracujeme:
  logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
  logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22