logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34506887 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Technologické „vychytávky“ pro perfektní účes

Technologické „vychytávky“ pro perfektní účesTechnologické „vychytávky“ pro perfektní účesTechnologické „vychytávky“ pro perfektní účesTechnologické „vychytávky“ pro perfektní účesTechnologické „vychytávky“ pro perfektní účesTechnologické „vychytávky“ pro perfektní účesTechnologické „vychytávky“ pro perfektní účesTechnologické „vychytávky“ pro perfektní účesTechnologické „vychytávky“ pro perfektní účes

 

My ženy si přejeme být krásné po celý rok a k tomu, abychom dobře vypadaly, potřebujeme mít také perfektně upravené vlasy. Jedině tak se totiž cítíme dobře a krásu pak vyzařujeme všude kolem. Skvělého výsledku je ale možné snadno docílit i doma, a to i když se vám zdá, že váš kadeřník má rukou deset a vy jen dvě. Stačí si pořídit nějakou tu „chytrou“ vlasovou péči s příslušnou technologickou „vychytávkou“ od značky Concept a účes jako od profíka je tu… snadno a rychle.

 

 

 

Vychytávka 1 - Žehlička na vlasy a kulma v jednom

 

 

Concept VZ1430 Golden Care  s inovativní technologií ArganKera

 

 

Naprostý ideál pro ženy „chameleonky“. Stačí totiž jeden přístroj a můžete být každý den jiná. Speciální keramické žehlicí desky tohoto zázraku jsou navíc napuštěny keratinem a arganovým olejem, takže vlasy nejen vytvarují do požadovaného účesu, ale také jim dodají potřebný lesk a výživu. Nezklame při úpravě slabých ani velmi silných a hrubých vlasů. Její teplota je nastavena na optimálních 200 °C, je vybavena kontrolkou provozu a bezpečnostním termostatem a rychle se nahřívá. Má o 360° otočný kabel v délce 1,8 metru i s praktickým kroužkem na zavěšení. Cena: 899 Kč.

 

 

 

Vychytávka 2 – Kónická kulma s ochranou proti spálení

 

 

Concept KK 1200 Violette Care Satin Protect

 

 

Také patříte mezi ženy „nešiky“, které se o kulmu rády pálí? Zkuste tu se semišovým povrchem! Její jemný povrch totiž ochrání před spálením nejen vaše vlasy, ale také vás. Podle typu vlasů na ní lze zvolit hned čtyři teploty: 120 °C, 140 °C, 160 °C a 180 °C, a protože má praktický kónický tvar, umí lokny s průměrem od 13 do 25 mm. Rychle se nahřívá, takže je ideální pro ranní úpravu vlasů, má kabel dlouhý 2 metry a otočný o 360°, a pokud kulmu nebudete používat déle než 60 minut, sama se díky funkci Auto Shutt Off vypne… a to se ráno určitě hodí. Cena: 599 Kč.

 

 

 

Vychytávka 3 – Perfektní prstýnky v jednom kroku

 

 

Concept KK1160 prstýnková kulma Golden Care

 

 

I když máte vlasy jako hřebíky, umí tahle kulma zázrak. Během chvíle a hlavně velmi snadno vykouzlíte s její pomocí dokonalé prstýnky jako ze salónu. Má totiž speciální spirálu, která vás hravě navede, kam pramen vlasů přesně patří, a vy se nemusíte o nic víc starat. Teplota kulmy je přednastavena na 200 °C a o bezpečnost se stará termostat s kontrolkou provozu. Díky extra rychlému nahřátí je vytvoření stylových vln otázkou několika minut. Velmi praktický je i kabel otočný o 360° doplněný kroužkem na zavěšení. Cena: 699 Kč.

 

 

 

Vychtávka 4 – Rotací k objemu, vlnám i podtočení

 

 

Concept KF1500 Violette Care rotační kulmofén

 

 

Všimli jste si někdy, jak profesionální kadeřníci docílí plného objemu vlasů a měkkých splývavých vln? Ano, prostě vlasy fénují a tvarují přes velký kulatý kartáč. A právě tohle umí rotační kulmofén s průměrem kartáče 7 cm na jedničku. Otáčení kartáče usnadňuje natáčení vlasů, takže k jejich bezvadné úpravě stačí jen přidržet konečky a jednoduše navíjet. Pro opravdu pohodlné používání, které zvládne každý, je kulmofén vybaven obousměrnou rotací, která natočený pramen vlasů lehce uvolní. Vlasy tak můžete libovolně nadzvednout, natáčet nebo jen podtáčet. Vybrat si lze ze dvou rychlostí natočení a kulmofén je samozřejmě možné používat i bez rotace. Cena: 799 Kč.

 

 

 

Vychytávka 5 – Ionty a Cool Shock

 

 

Concept VV5730 Violette Care s ionizátorem a LED světlem

 

 

Hlavní zbraní tohoto vysoušeče vlasů s nápadným fialovým designem jsou ionty. Právě ty zaručují, že vlasy jsou po jeho použití hebké, lesklé a navíc zcela bez elektrostatických nábojů, které způsobují, že vlasy „létají“ kolem hlavy. Znamenitá je ale i jeho funkce Cool Shock, která vlasy prudce ochladí proudem vzduchu a tím vzniklý účes zafixuje, takže vydrží daleko déle. Fén má dva rychlostní a tři teplotní stupně, silný a kvalitní DC 2000 W motor, kontrolku provozu ve formě LED osvětlení, je velmi lehký a snadno se s ním manipuluje. Cena: 699 Kč.

 

 

Vychytávka 6 – Nástavce pro odvážné vlasové projekty

 

 

Concept KF1400 kulmofén s nástavci Violette Care

 

 

Nemusíte být zrovna vyznavačkou extravagantního módního stylu, abyste alespoň jednou v roce nezatoužila po pořádné (alespoň dočasné) změně účesu. Stačí si vzpomenout třeba na silvestrovskou párty, ples nebo večírek v kostýmech. Univerzálním pomocníkem při „výrobě“ účesu pro jednu z těchto příležitostí se pak zcela jistě stane kulmofén s 5 nástavci, které umožňují jakýkoliv vlasový styling. Dva rychlostní a teplotní stupně a krátká doba nahřívání umožňují okamžité použití a přístroj je navíc obdařen i funkcí Cool Shock, která proudem studeného vzduchu umožní zafixovat vlasy pro delší trvanlivost účesu. Cena: 799 Kč.

 

 

 

Vychytávka 7 – Co je hladké, je upravené

 

 

Concept KK1170 termokartáč na vlasy Golden Care

 

„Roští“ na hlavě zná po probuzení mnoho žen. Dostat ho zpět do přijatelné podoby a nepoužít při tom vodu je ale dost nesnadné. Naštěstí existuje termokartáč, který umí vlasy nejen narovnat, ale také natočit a zvětšit jejich objem. Plastové hroty hřebenu s kuličkami navíc poskytují jemnou masáž pokožce hlavy. Termokartáč se extra rychle zahřívá, lze ho nastavit na dvě provozní teploty a díky velmi lehké váze pouhých 306 gramů a ergonomickému tvaru se s ním dobře pracuje. Cena: 499 Kč.

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22