logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34552853 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dopřejte svým vlasům to nejlepší. Přinášíme tipy na top šampony

Dopřejte svým vlasům to nejlepší. Přinášíme tipy na top šampony

 

Vlasy jsou to, čím se ženy pyšní. Každý den se snaží o to, aby jejich účes byl dokonalý, aby právě svými vlasy zaujaly kolemjdoucí. Mnohé ženy bohužel své vlasy často namáhají, neustále je žehlí, fénují je, točí si je za pomocí kulmy. Pod horkým vzduchem vlasy trpí, lámou se a následně vypadávají. Muži si dokonce nemusí vlasy ani točit, ani foukat, přesto dochází k vypadávání. Aby se vypadávání vlasů předcházelo, doporučujeme používat kvalitní šampony, které v sobě mají látky podporující růst a odolnost vlasů.

 

 

V současné době se to na trhu doslova hemží různými značkami šamponů, otázkou je, jaký šampon je kvalitní a jaký používat. Máme pro vás několik tipů, vyzkoušejte.

 

 

Šampony Alpecin pro každého muže

 

 

Zaměřme se nejdříve na muže a na jejich vlasovou kosmetiku. Žádný muž se nechce jednoho dne probudit s plešatou hlavou. Tomuto dnu lze předcházet, a to kvalitní vlasovou kosmetikou. Šampony Alpecin jsou přesně to, co zabrání vypadávání vlasů, kromě toho předejdou šedivění vlasů a uleví od problémů, jako jsou lupy nebo pomalý růst vlasů.

 

 

Šampony Alpecin jsou plné kofeinu, který podle výzkumu dokáže ochránit vlasy před účinky mužského pohlavního hormonu - jinými slovy díky obsaženému kofeinu se zabrání dědičnému vypadávání vlasů.

 

 

Plantur 39 pro ženy po čtyřicítce

 

 

Šampony Plantur 39 můžete znát především z televizních reklam. Jsou určeny nejen ženám, ale také mužům po čtyřicítce. Šampon Plantur 39 lze označit za fyto-kofeinový komplex, který za každých okolností chrání vlasové kořínky před testosteronem, který mimochodem patří i do ženského těla.

 

 

Při pravidelném používání šamponů Plantur 39 budou vlasy vitální, zabrání se také vypadávání vlasů, což je problém nejen stárnoucích žen, ale také mužů, kteří jsou k vypadávání vlasů náchylnější.  Proti vypadávání vlasů nebojují jen šampony této značky, ale také speciální přípravky proti vypadávání vlasů Plantur 39.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22