logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484903 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Náušnice z chirurgické oceli

Náušnice z chirurgické oceli

 

Vhodně zvolené náušnice pomohou dámě zvýraznit tvar obličeje, zakrýt případné nedostatky, a navíc rozzáří celý outfit. Pokud však nechcete investovat do finančně nákladných materiálů, kterými jsou zlato a stříbro, ale zároveň se chcete těšit z odolných a kvalitních vlastností, zkuste svou pozornost zaměřit na náušnice z chirurgické oceli.

 

 

Prvotřídní vlastnosti chirurgické oceli

 

 

Tento materiál se chlubí především svou tvrdostí, která zajistí dlouhověkost šperku. Náušnice při běžném nošení nepodlehnou korozi a budou vám dělat radost velmi dlouho. Na pohled se jedná o povrch velmi lesklý, až zaměnitelný se stříbrem. Náušnice z chirurgické oceli rozzáří obličej a přitáhnou pozornost k vašim očím.

 

 

Různé tvary a možnosti zapínání

 

 

Nezáleží na tom, jestli zvolíte minimalistické a jednoduché tvary, nebo složité prvky doplněné o zirkony či krystaly Swarovski. Možností je spousta a fantazii se meze nekladou. Na začátku budete stát před rozhodnutím, jaký typ zapínání u náušnic z chirurgické oceli zvolit. Rozhodující je především tvar obličeje, který správně zvolené zapínání doladí. Řeč je například o náušnicích s puzetkou, visacích, peckách, kruhových a mnoha dalších.

 

 

Luxusní dekor

 

 

Třpytivé krystaly můžete volit od největších variant, které jsou přímo zavěšeny na háček nebo náušnici z chirurgické oceli, která je zdobena jen několika drobnými kameny. Ty dodají šperku lesk, proto budete ve dne příjemně ozdobena a navečer zazáříte.

 

 

Šperky pro každého

 

 

Náušnice z chirurgické oceli jsou vhodné pro každou dámu různé věkové skupiny. Pro nejmenší v nabídce naleznete roztomilé tvary a střední nebo starší věková skupina už může vybírat z decentnějšího zpracování a zdobení. Tato forma se hodí buď na běžné nošení, nebo pro výjimečné situace, jako je ples nebo večírek. Díky přívětivé ceně lze zakoupit i více kusů a denně se chlubit jiným šperkem.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22