logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34552632 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Přírodní kosmetika FLOW rozzáří vaši pokožku

Přírodní kosmetika FLOW rozzáří vaši pokožku

 

V životě je zapotřebí dbát nejen na zdravou stravu, ale také na produkty, které nanášíme přímo na kůži. Finská kosmetická značka FLOW si je těchto zásadních skutečností vědoma, a proto používá při výrobě svých produktů jen přírodní, nezávadné a šetrné látky.

 

 

Prospěšné látky

 

 

Pokud se vám péče o pleť zdá příliš komplikovaná a vynaložené finance nevedou k úspěchu, vyzkoušejte přírodní produkty vyrobené ze svěžích a kvalitních surovin, které vaší pleť rozzáří, omladí a vyživí. V seznamu ingrediencí bylo myšleno na omezení vody a zejména na úplnou absenci zbytečných syntetických látek. Přestože se jedná o kosmetickou značku zahraniční firmy, čeští zákazníci ji mohou zakoupit na místním e-shopu (www.flowkosmetika.cz).

 

 

Kvalitní zpracování

 

 

Na začátku se jednalo o malou firmu, kterou uvedla na trh Riitta Jänkäläsová. Množství spokojených zákaznic ji hnalo v práci kupředu, a tak se nyní můžeme těšit z kvalitních produktů. Proces výroby je zajištěn trpělivou ruční prací a úkony, které jsou v souladu s přírodou. Přírodní kosmetika vyniká zejména tím, že pokožce dodává její přirozenou pružnost, hydratuje vysušená místa a rozzáří pleť zdravou barvou.

 

 

Ochrana životního prostředí a široký výběr

 

 

Kromě vynikajícího vlivu na tělo a pleť má výroba značky FLOW pozitivní dopad na životní prostředí. Výroba je zajištěna v souladu s přírodou a také absence chemických látek zachovává naše okolí panensky čisté.

 

 

Množství kombinací aromatických a vyživujících látek nabízí širokou škálu výsledných produktů. Balzámy, krémy, mýdla, séra, oleje a mnoho dalšího je pro kosmetickou značku FLOW samozřejmostí. Navíc si můžete vybírat dle svých preferencí a oblíbeného aroma, které z vašeho zkrašlovacího rituálu udělá relaxační zážitek.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22