logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34506860 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Moderní vlasová žehlička si poradí i s mokrými vlasy - in jsou rychlé úpravy, které vypadají skvěle

Moderní vlasová žehlička si poradí i s mokrými vlasy - in jsou rychlé úpravy, které vypadají skvěle

 

Česká značka Concept uvedla na trh zcela novou vlasovou žehličku VZ 1260 nesoucí označení MaBelle Professional. Vyniká především funkcí WET to DRY, která na rozdíl od klasické žehličky umožňuje úpravu vlasů nejen suchých, ale i mokrých. Žehlicí plocha vlasům poskytuje trojitou ochranu, a to díky speciální technologii a materiálům použitým při výrobě. Keramická vrstva udržuje rovnoměrnou teplotu, moderní Nano Silver technologie chrání před bakteriemi a prospívá zdraví vlasů, nerost turmalín vydává záporné ionty a infračervené světlo, čímž je zaručena maximální šetrnost vůči vlasům, zachování jejich vnitřní přirozené vlhkosti a vytvoření sametově lesklého a hedvábného účesu. S pomocí systému STRAIGHT-CURL-FLIP je možné účes rychle měnit a mít tak vlasy jednou zcela rovné, jindy vlnité nebo přirozeně nadýchané.

 

VZ 1260
VZ 1260 Ma Belle Professional 


„Naše nová vlasová žehlička má unikátní systém pro odpařování přebytečné vlhkosti z mokrých vlasů. Speciální je i uložení žehlicích ploch - je pružné, a žehlicí plocha tak lépe přilne k vlasům. Slavíme s ní úspěch nejen u našich zákaznic, ale také v řadě profesionálních kadeřnických salonů, které ji běžně používají," vysvětlil Ondřej Macek, obchodní ředitel Conceptu pro Českou republiku.
Vlasová žehlička MaBelle Professional nabízí mnoho praktických funkcí. Systém AUTO SHUT OFF, který žehličku po hodině provozu automaticky vypne, anebo přehledný LCD display, jenž umožňuje snadné nastavení teploty v rozmezí 120 až 220 stupňů. Velkou výhodou je i ultrarychlé nahřátí žehličky do 60 vteřin. Díky super flexi kabelu, který je tři metry dlouhý a umožňuje otočení o 360°, je žehlička vhodná také do kadeřnických salonů.

 

Veronika „Práce s žehličkou je snadná a především rychlá. Není potřeba mít vlasy předfoukané kartáčem, navíc žehlení netrvá dlouho, takže vlasy zůstávají po úpravě hebké a lesklé. Od té doby, co ji v salonu používám, jsme já i moje zákaznice s výsledky velmi spokojeny," uvedla Silvie Zavřelová, majitelka kadeřnického salonu v Litomyšli.

 

Veronika Při žehlení vlasů je třeba brát ohled také na jejich kvalitu. Žehličku Concept VZ 1260 MaBelle Professional lze bez problémů použít k žehlení barvených a ztrvalených vlasů. Opatrně je třeba postupovat u velmi suchých, porézních a značně poškozených vlasů. V takovém případě se doporučuje úprava žehličkou jen v minimální míře a vždy jen při provozu na nejnižší teplotu.

 

 

Veronika „Žehlení vlasů je velmi oblíbené. Je rychlé, pohodlné a i doma se dá dosáhnout profesionálních výsledků. Všem zákaznicím ale radím, aby si především vybraly kvalitní vlasovou žehličku a na žehlené vlasy používaly speciální přípravky, které vlasy nejen ochrání před účinky vysoké teploty, ale také prodlouží trvanlivost účesu," vysvětlila Silvie Zavřelová z kadeřnického salonu v Litomyšli.
Více o produktech na www.my-concept.cz.

Zdroj:www.tiskovky.info
Zdrj foto:www.my-concept.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22