logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36486028 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Horké novinky od Conceptu zaručí dokonalý účes vždy a všude

Horké novinky od Conceptu zaručí dokonalý účes vždy a všude

 

Účes jako z módního časopisu si teď můžete dopřát díky novým vysoušečům vlasů, se kterými česká značka elektrospotřebičů Concept právě přichází na náš trh. Oba modely mají funkci Cool Shock pro snadnou fixaci a dovolují i různé nastavení teploty vysoušení. To ale zdaleka není vše, co mohou nabídnout … posuďte sami.

 

 

 

Vysoušeč vlasů VV5731 VIOLETTE CARE s ionizátorem

 

 

Krásný design a spousta užitečných funkcí, tak přesně tím se může pochlubit tato novinka z řady péče o vlasy VIOLETTE CARE. Fén nabízí koncentrátor, dva stupně výkonu a hned tři různé teploty, takže vlasy vytvaruje přesně tak, jak je potřeba. O skvělou fixaci proudem studeného vzduchu a také delší trvanlivost účesu se postará funkce Cool shock. Díky zabudovanému ionizátoru zase budou vlasy lesklé a hebké. Ionizátor jim navíc dodá ještě vlhkost, takže vlasy nejsou při  fénování přesušené, mají zdravý vzhled a lépe se rozčesávají. Fén má kvalitní DC motor, který vyniká silným výkonem a dlouhou životností. Disponuje také praktickou odnímatelnou mřížkou na nasávání vzduchu pro snadné čištění. Přívodní kabel je dlouhý 1,85 metru, je otočný o 360° a má očko na zavěšení. Cena: 699 korun.

 

 

 

 

Vysoušeč vlasů VV5740/41/42 Beautiful

 

 

 

 

Stane se nepostradatelným společníkem na cesty a to díky své kompaktní velikosti a sklopnému držadlu. V zavazadle tak sice zabere jen minimum místa, ale službu odvede jako zkušený kadeřník. Vysoušeč vlasů má dva stupně výkonu a také dva stupně nastavení teploty. Nabízí koncentrátor a oblíbenou funkci Cool Shock. Od vlasů ho vyčistíte rychle a bez námahy, protože i on má odnímatelnou mřížku na nasávání vzduchu. Jeho přívodní kabel má délku 1,58 metru a je opatřen praktickým očkem na zavěšení. Nový vysoušeč vlasů potěší i svým hravým designem. K dostání je v bílé barvě se třemi variantami barevných detailů - dívčí růžové, svěží zelené a mořské azurové. Cena: 349 korun.

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

 

 

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22