logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 38964501 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Vykouzlete si krásný účes pro každou příležitost

 Vykouzlete si krásný účes pro každou příležitost Vykouzlete si krásný účes pro každou příležitost Vykouzlete si krásný účes pro každou příležitost Vykouzlete si krásný účes pro každou příležitost Vykouzlete si krásný účes pro každou příležitost

 

Rychlá změna účesu zaručena

 

 

KF1400 kulmofén s nástavci Violette Care

 

 

Nemusíte být zrovna vyznavačkou extravagantního módního stylu, abyste alespoň jednou v roce nezatoužila po pořádné (alespoň dočasné) změně účesu. Stačí si vzpomenout třeba na silvestrovskou párty, ples nebo večírek v kostýmech. Univerzálním pomocníkem při „výrobě“ účesu pro jednu z těchto příležitostí se pak zcela jistě stane kulmofén s 5 nástavci, které umožňují jakýkoliv vlasový styling. Dva rychlostní a teplotní stupně a krátká doba nahřívání umožňují okamžité použití a přístroj je navíc obdařen i funkcí Cool Shock, která proudem studeného vzduchu umožní zafixovat vlasy pro delší trvanlivost účesu. Cena: 799 Kč.

 

 

 

 

Dokonalá fixace hebkých a lesklých vlasů

 

 

VV5731 Violette Care s ionizátorem

 

 

Hlavní zbraní tohoto vysoušeče vlasů s nápadným fialovým designem jsou ionty. Právě ty zaručují, že vlasy jsou po jeho použití hebké, lesklé a navíc zcela bez elektrostatických nábojů, které způsobují, že vlasy „létají“ kolem hlavy. Znamenitá je ale i jeho funkce Cool Shock, která vlasy prudce ochladí proudem vzduchu a tím vzniklý účes zafixuje, takže vydrží daleko déle. Fén má dva rychlostní a tři teplotní stupně, silný a kvalitní DC motor, je velmi lehký a snadno se s ním manipuluje. Cena: 699 Kč.

 

 

 

 

Pokaždé jiná, ale vždycky šik

 

 

VZ1330 žehlička na vlasy Wet and dry Violette Care

 

 

Mokré i suché vlasy dokonale upraví desky potažené keramickou vrstvou a díky zaobleným hranám s ní můžete vlasy rovnat i natáčet, vytvářet vlny, kudrliny nebo vlasy prostě jen uhladit. Žehlička má 3 možnosti nastavení teploty, a to 160 °C, 180 °C a 200 °C pro jemné, normální a tvrdé vlasy, a také funkci AUTO, která dokáže sama za pomoci čidla na vlhkost vlasů přepínat mezi těmito teplotami. K praktickým pomocníkům patří otočný 180 centimetrů dlouhý přívodní kabel, rychlé nahřívání ploch a také funkce automatického vypnutí Auto Shutt Off po 60 minutách. Cena: 599 Kč.

 

 

 

 

 

Prstýnky jako z profi salónu

 

 

KK1160 prstýnková kulma Golden Care

 

 

I když máte vlasy jako hřebíky, umí tahle kulma zázrak. Během chvíle a hlavně velmi snadno vykouzlíte s její pomocí dokonalé prstýnky jako ze salónu. Má totiž speciální spirálu, která vás hravě navede, kam pramen vlasů přesně patří, a vy se nemusíte o nic víc starat. Teplota kulmy je přednastavena na 200 °C a o bezpečnost se stará termostat s kontrolkou provozu. Díky extra rychlému nahřátí je vytvoření stylových vln otázkou několika minut. Velmi praktický je i kabel otočný o 360° doplněný kroužkem na zavěšení. Cena: 699 Kč.

 

 

 

 

Nadpozemský objem vlasů

 

 

KF1500 Violette Care rotační kulmofén

 

 

Všimli jste si někdy, jak profesionální kadeřníci docílí plného objemu vlasů a měkkých splývavých vln? Ano, prostě vlasy fénují a tvarují přes velký kulatý kartáč. A právě tohle umí rotační kulmofén s průměrem kartáče 7 cm na jedničku. Otáčení kartáče usnadňuje natáčení vlasů, takže k jejich bezvadné úpravě stačí jen přidržet konečky a jednoduše navíjet. Pro opravdu pohodlné používání, které zvládne každý, je kulmofén vybaven obousměrnou rotací, která natočený pramen vlasů lehce uvolní. Vlasy tak můžete libovolně nadzvednout, natáčet nebo jen podtáčet. Vybrat si lze ze dvou rychlostí natočení a kulmofén je samozřejmě možné používat i bez rotace. Cena: 799 Kč.

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby