logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 35636622 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Solná lampa, zdravé prostředí do bytu a kanceláře

Solná lampa, zdravé prostředí do bytu a kancelářeSolná lampa, zdravé prostředí do bytu a kanceláře

 

Vytvořit si doma nebo v kanceláři zdravé prostředí, ve kterém vám bude dobře, můžete snadno a rychle díky zahřátí solného krystalu z Himalájí.

 

O tom, že má sůl pozitivní účinek na náš organismus, víme už dlouhou dobu. Jen je třeba s ní zacházet přesně tak, jak nám to prospívá. Jednou z možností, jak si sůl zakomponovat do života zdravým způsobem, je solná lampa. Pomocí solné lampy si můžete během krátké chvíle vylepšit klima v místnosti. Což uvítají především alergické osoby a lidé trpící dýchacími obtížemi. Dalo by se říci, že si vytvoříte podobné klima jako je na horách, v lese nebo u moře.

 

 

Jak je to možné? Je to celkem jednoduché. Solná lampa dokáže koncentrovat záporné ionty v ovzduší. Vytvoří tedy stejný efekt jako sama příroda.

 

 

Pozitivní vliv solné lampy na konkrétní zdravotní omezení

 

 

Solné lampy jsou ale doporučovány i pro zmírnění dalších obtíží. Mohou velice prospět osobám, které mají potíže s krevním oběhem i zažívacími problémy. Jejich pozitivní vliv na své zdraví zaznamenali i lidé s chronickou nespavostí. S tím přichází většinou jeden vedlejší efekt, kterým je bolest hlavy. A i s touto nepříjemností se dovedou solné lampy vypořádat.

 

 

Solná lampa zaplaší i elektrický smog

 

 

Každý z nás jistě slyšel o takzvaném elektrickém smogu. Elektrický smog vytváří kladně ionizovaný vzduch, který našemu organismu škodí. Není ho možné vyvětrat ani se ho zbavit žádným podobným způsobem. Je prostě všude tam, kde je zaveden elektrický proud. V těchto místech totiž vzniká magnetické pole.

 

 

Působením solné lampy se tento efekt ztrácí a nastává ideální klima se záporně ionizovaným vzduchem.

 

 

Co lampa, to originál

 

 

Solné lampy k nám přicházejí z pohoří Himaláje, kde jsou solná ložiska stará už mnoho miliónů let, která vznikala vysycháním prehistorických moří. Z tohoto území se získávají solné krystaly dolováním a poté procházejí různými úpravami. Díky této technice je každá solná lampa naprostým originálem. Pro žádaný efekt se lampy zahřívají buď svíčkou nebo žárovkou. Zahřátí není bezpodmínečně nutné, ale pozitivní látky se tímto způsobem uvolní rychleji.

 

 

Více informací na webu www.magieprirody.cz

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22