logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40995990 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Žádný mainstream, přesto skvělý šperk

Žádný mainstream, přesto skvělý šperk

 

 

Koupě šperků jako dárek může být často velice obtížná i když přesně znáte vkus dané osoby i to co by si přála. Spousta z nich má totiž tendenci seběhnout do nudného standardu a žádná dáma ani pán nechce potkávat ostatní se šperky, které mají také. Sehnat proto opravdu originální obchod je stále větší a větší problém.
 
 

Pánské náramky na ruku snoubí styl a originalitu v jednom

 

 

Sami o sobě jsou opravdu zajímavým a unikátním doplňkem, který byl historicky velice oblíbený ale v současnosti na dlouhou dobu ustoupil do pozadí. I v současnosti se výrobě a prodeji opravdu originálních náramků nevěnuje příliš mnoho šperkařství, a tak jsou pánské náramky na ruku i přes svoji oblíbenost v posledních letech stále dostupné jen na několika málo místech.

 

 

A to i přesto, že jsou naprosto unikátní jak možnostmi zpracování a realizace, tak i ohromným rozsahem materiálů, které se na ně používají. Zkuste najít jiný šperk, kde najdete od drahých kovů a oceli komponenty přes přírodní materiály jako kůže, dřevo či perleť a drahokamy. Pro muže se tak stávají univerzálním a skvělým dárkem.

 

 

Na své si musí přijít také dámy

 

 

Dámský výběr je o mnohem zajímavější a obsáhlejší, ale stále se točí kolem jednoho trendu. Většina dámských šperků dává důraz především na jemnost a drobnost s blyštivými prvky kvalitních drahokamů a dobré drahé oceli. Pro muže i ženy můžeme najít opravdu široký výběr unikátních šperků na obchodech jako nia-sperky.cz. Ty se mimo samotného sortimentu, jaký najdete kdekoliv jinde vyznačují i velkou dávkou unikátnosti, kdy vedle standardních kousků najdete i neopakovatelné a zajímavé šperky různých barev a velikostí z rozličných materiálů. Cena přitom nemusí být jinak astronomická a je minimálně srovnatelná s jinými šperkařstvími, které se takovou originalitou zdaleka nevyznačují.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby