logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 42103260 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nový čistící sonický kartáček SONIVIBE – revoluce v domácí péči o obličej

Nový čistící sonický kartáček SONIVIBE – revoluce v domácí péči o obličejNový čistící sonický kartáček SONIVIBE – revoluce v domácí péči o obličejNový čistící sonický kartáček SONIVIBE – revoluce v domácí péči o obličej

 

Česká značka elektrospotřebičů Concept přichází s další novinkou. Je jí zcela nový čisticí sonický kartáček na obličej SONIVIBE určený ke každodennímu hloubkovému čištění, masáži a vyhlazení všech typů pleti. Dokáže zbavit make-upu, odstranit odumřelé buňky, vyčistit póry, redukovat tvorbu vrásek a jeho drobné vibrace pomáhají i k lepšímu vstřebání pleťových krémů. K dostání je hned ve třech barevných provedeních – SK9000 Smaragd, SK9001 Burgundy a SK9002 Pink.  

 

 

 

„Každá žena chce vypadat mladě a mít hezkou upravenou pleť. A přesně to nabízí při pravidelném používání naše novinka. Nový sonický kartáček budete mít doma hezky po ruce a díky 2 minutám každé ráno a večer uvidíte v krátké době rozdíl. A to doslova na vlastní tváři,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

 

 

 

Nový čistící sonický kartáček SONIVIBE je vyroben z kvalitního hygienického silikonu, který je odolný proti bakteriím a je navíc velmi šetrný ke všem typům pleti. Umožňuje 12 stupňů intenzity vibrací a díky voděodolnému zpracování je možné ho používat i ve sprše.

 

 

 

„Čistší a zdravější“ a „Mladší a krásnější“

 

 

Sonický kartáček je chytře navržen tak, aby v rámci domácí pleťové péče umožňoval různá využití. Jedna jeho strana je pokryta měkkými silikonovými body a je určena k hloubkovému čistění pleti. Po spuštění kartáček během minuty vytvoří 8000 sonických pulzů, pleť zbaví zbytků make-upu, odstraní odumřelé buňky, černé tečky a vyčistí póry. V tomto režimu ale dokáže i přispět k lepšímu vstřebání pleťového krému, ke snížení mastnoty pleti a také k eliminaci tvorby akné.

 

 

Z druhé strany je kartáček opatřen speciálně tvarovaným povrchem určeným pro jemné masírování. Nízkofrekvenční pulzace a točivý pohyb přispívají k redukci vrásek a zvyšují krevní cirkulaci. Při pravidelném používání tak bude pleť krásně vypnutá a bude mít mladistvý vzhled.

 

 

SONIVIBE má moderní design a kompaktní tvar. Disponuje barevným podsvícením a díky kvalitní Li-Ion baterii vydrží na jedno nabití v chodu až 3 hodiny. Jeho součástí je i praktické cestovní pouzdro, takže bude kdekoli a kdykoli opravdu po ruce.

 

 

Cena sonického čistícího kartáčku SONIVIBE je 999 korun.

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

 

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby