logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 46878153 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Řada luxusní péče o pleť PERFECT SKIN

Řada luxusní péče o pleť PERFECT SKINŘada luxusní péče o pleť PERFECT SKINŘada luxusní péče o pleť PERFECT SKINŘada luxusní péče o pleť PERFECT SKINŘada luxusní péče o pleť PERFECT SKIN

 

S novinkou do nového roku vchází česká značka elektrospotřebičů Concept. Je jí nová řada produktů určená k luxusní domácí péči o pleť nazvaná PERFECT SKIN. Obsahuje čistící sonický kartáček PO2000, vakuový čistič pleti PO2010, přístroj pro péči o pleť HOT&COOL PO2020 a kosmetickou ultrazvukovou špachtli PO2030. Nová řada je designově sladěna a má elegantní bílé perleťové provedení doplněné o detaily v barvě rosagold.

 

 

„Všechny produkty naší nové řady PERFECT SKIN využívají nejmodernější technologie a při jejich pravidelném používání bude mít pleť svěží, zdravý a mladistvý vzhled. Celou řadu jsem samozřejmě vyzkoušela doslova na vlastní kůži a byla jsem s ní velmi spokojena. Pevně věřím, že stejně nadšeni z ní budou i naši zákazníci,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

 

 

 

Domácí kosmetická péče je teď nezbytnější než kdykoli předtím a tak je každý kvalitní pomocník nabízející profesionální péči více než vítaný. Díky nové řadě PERFECT SKIN značky Concept je teď možné doma si dopřát nejen hloubkové čištění, ale i lepší zapracování kosmetických přípravků nebo relaxační kosmetickou terapii. Ta pleť nejen uvolní, ale za pomoci masáže také zlepší oběh v oblasti obličeje. Nová řada PERFECT SKIN zkrátka udělá vše, aby pleť byla hladká, krásná a vypadala mladší.

 

 

 

Kosmetická ultrazvuková špachtle PO2030 PERFECT SKIN

 

 

Malá kosmetická pomůcka k dosažení velkých výsledků. Efektivně odstraní odumřelé kožní buňky a díky ultrazvukovým vibracím pleť hloubkově vyčistí. Je vhodná pro všechny typy pleti a v každém věku. Pomáhá s bojem proti akné a předchází vzniku prvních vrásek. Pravidelným používáním zlepšuje kvalitu pleti a posiluje její pružnost. Nabízí dva režimy - čištění pleti a zapracování pleťových přípravků, automaticky se vypne po 5 minutách práce a nabíjí se pomocí USB. Cena: 1.499 korun.

 

 

Přístroj pro péči o pleť HOT&COOL PO2020 PERFECT SKIN

 

 

Poskytuje relaxační kosmetickou terapii v pohodlí domova. Díky střídání chladu a tepla uvolňuje a uklidňuje pokožku a zároveň napomáhá k lepšímu vstřebávání kosmetických přípravků. Stiskem jednoho tlačítka se během pár sekund změní teplota na pracovní ploše z 6 °C na 42 °C. Teplo napomáhá k otevření pórů, které pak lépe přijímají kosmetické přípravky, zvyšuje krevní oběh v oblasti obličeje a uvolňuje obličejové svaly. Chlad naopak pokožku zklidní, navrátí ji do normálního stavu a uzavře póry. Rychlé zchlazení také napomáhá k udržení přirozené vlhkosti a pružnosti pokožky, eliminuje kruhy pod očima a podporuje detoxikaci pleti. Přístroj ale umí i vibrovat a v režimu  HOT&COOL tak nabízí ještě příjemnou masáž. Sám se vypne po 2 minutách provozu a jeho Li-Ion baterii lze dobít USB kabelem. Cena: 1.799 korun

 

 

 

 

Vakuový čistič pleti PO2010 PERFECT SKIN

 

 

Díky vakuové technologie zajistí hloubkové čištění pleti na profesionální úrovni. Při kontaktu s kůží dojde k vytvoření podtlaku, který pak za pomoci sání velmi šetrně a bezbolestně vyčistí póry, černé tečky, odstraní nečistoty a odumřelé buňky. Pravidelným používáním dojde ke zlepšení oběhu v oblasti obličeje a zpomalení stárnutí buněk. Vakuový čistič má 3 snadno měnitelné nástavce - nejširší (10 mm) je vhodný na čištění problematické t-zóny, střední (8,5 mm) pro čištění pórů na nose, tvářích a bradě a nejmenší (7,5 mm) pro citlivou pleť a lokální čištění komedonů. Po 3 minutách provozu se automaticky vypne, dobíjí se USB kabelem, a protože je voděodolný, stačí ho po práci jednoduše umýt vodou. Cena: 1.799 korun.

 

 

Čistící sonický kartáček na obličej PO2000 PERFECT SKIN

 

 

Je předurčený pro hloubkové čištění pleti a to díky čistící hlavici, která je osazena jemnými štětinkami. Kartáček pomůže s odstraněním nečistot, odumřelé kůže a zbytků make-upu a je vhodný pro každodenní používání a pro všechny typy pleti. Nabízí 3 rychlosti práce – nízkou intenzitu pro jemné čištění a pro citlivější pleť, střední a vysokou pro hloubkové čištění. Vybaven je chytrým časovačem, který sám pohlídá optimální dobu potřebnou k čištění pleti a zároveň zabrání nechtěnému vybití. Automaticky se sice vypne po 2 minutách, ale po 20 vteřinách ještě zvukově upozorní, že je třeba přesunut se s čištěním na jinou část obličeje. Díky voděodolnému zpracování ho můžete čistit pod tekoucí vodou a jeho dobíjení je zajištěno USB kabelem. Cena: 1.799 korun.

 

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality C ontrol System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby