logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 48689382 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Co vše potřebujete na kvalitní péči o svoje vlasy?

Co vše potřebujete na kvalitní péči o svoje vlasy?

 

Vlasy jsou ozdobou mnohých žen i mužů a není se tak čemu divit, že se o ně lidé chtějí co nejlépe starat. Dnes už máme opravdu ohromný výběr různých šamponů, kondicionéru, vyživovacích látek, olejů a spousty dalších druhů vlasové kosmetiky. Důležité je ale zároveň použití adekvátním domácích spotřebičů, které nám napomohou vlasy lépe ochránit a pomoct s jejich péčí.

 

 

Které domácí spotřebiče vybírat pro správnou péči o vlasy?

 

 

Určitě najdete na českém trhu velké množství domácích spotřebičů, které se mají starat o vaše vlasy. Spoléhejte zde ale na osvědčené značky a nakupujte u profesionálních prodejců jako například elektro-star.cz. Mimo nich riskujete jen poškození vlasů kvůli nekvalitním komponentům a cena, kterou ušetříte, je natolik titěrná že se s ní snad ani není potřeba zabývat.

 

 

Ideální domácí spotřebiče totiž myslí na doporučenou péči o vlasy a ať už se rozhodnete o jakoukoliv úroveň péče, tak vás bude držet například v konkrétních teplotních rozsazích, které vlasy nepoškodí. Zároveň můžete podle vlastních preferencí a citlivosti vlasů u domácích spotřebičů nastavit konkrétní teploty, délku úpravy vlasů a další spoustu možností. Výhodou kvalitních značek je navíc i fakt, že naprosto běžně k základnímu přístroji dodávají i velkou řadu vybavení. Najdete zde tedy různé kartáče, koncovky, natáčky, kulmy a spoustu podobných doplňků.

 

 

V kosmetice volte přírodní péči

 

 

Pokud se ale začneme bavit přímo o kosmetice na vlasy, tak je nejlepší volit čistě přírodní péči. To neznamená, že cokoliv je eko, tak je špatné. Ale pravdou zůstává, že chemikálie mimo přirozených přírodních poměrů jsou stále něčím na co vlasy nejsou zvyklé a přizpůsobené. Dlouhodobé užívání například barev na vlasy se tak může na struktuře i vzhledu vlasů velice jednoduše projevit. Přírodních druhů přirozené kosmetiky navíc máme celé desítky. Patří mezi ně i olivový olej, nebo kokosové mléko.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/

 

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby