logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 48689727 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nové IPL epilátory značky Concept

Nové IPL epilátory značky Concept   Nové IPL epilátory značky Concept   Nové IPL epilátory značky Concept   Nové IPL epilátory značky Concept

 

Česká značka elektrospotřebičů Concept rozšiřuje svoji řadu PERFECT SKIN určenou k péči o pleť. Jejími novými členy se staly dva modely IPL epilátorů s označením IL3020 a IL3000. Oba používají moderní technologii intenzivního pulzního světla (IPL) a nežádoucí chloupky díky tomu mizí bezbolestně, rychle a při pravidelném opakovaném používání až na několik měsíců.

 

 

Oba nové modely IPL epilátorů od značky Concept jsou určeny pro domácí použití, mají životnost 300 000 impulzů, nabízejí 5 úrovní intenzity světelného impulzu a 2 režimy ošetření.

 

 

Úroveň intenzity světelného impulzu se volí podle fototypu pleti, režim ošetření je volen podle ošetřované partie. V režimu PRECISION vysílá přístroj jednorázové impulzy na základě stisknutí tlačítka pro uvolnění impulzu a je vhodný pro ošetření nejhůře dostupných a nejcitlivějších partií, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin. Pro ošetření větších ploch – nohy, ruce, záda – se hodí režim GLISS, kdy epilátor vysílá plynulé záblesky v řadě za sebou a ošetření je tak plynulejší a rychlejší.

 

 

IL3020 i IL3000 se automaticky vypínají při nečinnosti a mají zabudovaný bezpečnostní senzor pro ochranu očí. Ten zabrání vyslání impulzu, pokud epilátor není v kontaktu s pokožkou.

 

 

Model IL3000 má fixní aplikační plochu 3 cm². Model IL3020 nabízí dva měnitelné nástavce, díky kterým je aplikační plocha variabilní od 2 do 4 cm². Cena epilátorů je 2.999 korun pro model IL3000 a 4.999 korun u modelu IL3020.

 

 

 

IPL epilace využívá záblesky intenzivního pulzního světla. Ty se dostávají pod povrch pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků a efektivně a bezbolestně je ničí i s kořínky a zabraňují jejich opětovnému růstu. Chloupky po několika ošetřeních IPL epilátorem jednoduše samy vypadají. IPL epilace je nejúčinnější u osob, které mají světlou pokožku a tmavší chloupky. Čím jsou chloupky světlejší a pokožka tmavší, tím je účinnost IPL epilace nižší.

 

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality C ontrol System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby