logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34506731 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pure Fiji - nejžádanější přírodní kosmetika

Pure Fiji - nejžádanější přírodní kosmetika

 

Krásná jemná pokožka, zdravé lesklé vlasy a svěží mladický pocit - sen, který dokáže splnit kosmetika Pure Fiji. Za původem tohoto přírodního zázraku musíme cestovat daleko do Tichomoří na ostrovy plné exotických rostlin, nekonečných písčitých pláží a modrozelených průzračných lagun. Právě zde pod tropickým nebem mezi kokosovými palmami užívali domorodci po celá staletí kokosového oleje a dalších plodů ostrova pro omlazení, zvláčnění a vyživení pokožky a vlasů. Jejich znalosti daly vzniknout přírodní kosmetice Pure Fiji.
Nejzákladnější součástí všech kosmetických výrobků značky Pure Fiji je kokosový olej. Naše tělo ho velice dobře snáší a beze zbytku absorbuje. Díky svému složení nezanechává pokožku na omak mastnou. Vyniká svými hydratačními vlastnostmi a vysokým obsahem přírodních látek v podobě vitamínů A, C a E a dalších. Kokosový olej působí pozitivně nejen na vzhled vlasů a pokožky, ale má svůj podíl také na jejich obranyschopnosti a hojení vad. Na výrobu kosmetiky Pure Fiji se dále používají krystalky cukru z cukrové třtiny, exotické oříšky nebo kokosové mléko. Svými úžasnými vlastnostmi přispívají extrakty z tropických květin a tichomořského ovoce.
Přírodní kosmetika Pure Fiji se postará o vaši pleť i vlasy. Omladí a ochrání vaši pokožku, dodá jí nádherný vzhled a pružnost. Kokosový cukrový peeling nebo kokosový krémový peeling zbaví vaši pokožku nečistot a uvolní zanesené póry. Tělová a obličejová mléka se rychle vsáknou do pokožky, oživí ji a zanechají hydratovanou a vláčnou. Kokosové mléko do koupele, sprchový gel a mýdlo dokonale uvolní vaše tělo a vy pocítíte tajemnou sílu exotického Tichomoří. Kosmetika Pure Fiji nezanedbává ani vaše vlasy. Po umytí získají nádherný lesk domorodek z Fiji, budou zdravé a pružné.
Kvalitní kosmetika Pure Fiji zpříjemní chvíle strávené péčí o vaše tělo. Na chvilku se octnete v tichomořském ráji s šumící exotikou, bude vám příjemně a bude to na vás vidět. Skoncujte s chemií a začněte svou pokožku a vlasy hýčkat přírodní kosmetikou Pure Fiji!

Zdroj:www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22