logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34506659 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jen jeden na světě. Ten váš!

Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš! Jen jeden na světě. Ten váš!

 

Pokud si potrpíte na to, aby byly vaše doplňky stylové, a navíc máte představivost, styl a smysl pro osobitý design, asi vás nenechá v klidu ocelový šperk Trinket z nové kolekce STORM.

Přesně pro vás totiž přichází tato značka, kterou právě jedinečný design proslavil, s inspirativním a hravým náramkem, náušnicemi a náhrdelníkem Trinket. Jeho základ z ušlechtilé oceli je výrazný sám o sobě, ale přesto návrháři STORMU nechali extra prostor k tomu, jak ho ještě více ozvláštnit.

Staňte se designérkou a udělejte z něj unikátní kousek jen a jen podle vlastního vkusu. Vyberte si z kolekce více než šedesáti osobitých, nápaditých a precizně zpracovaných korálků, které na něj můžete navlékat a vytvořte si šperk, který nebude mít nikdo jiný!

Vybírejte a kombinujte je podle nálady, podle citu, podle barev nebo třeba podle měsíčních kamenů vašich blízkých. Hladké i zdobené, ledově průzračné i hravě melírované, vsazené do kovového kroužku nebo volné jako skleněnka; korálky se navlečou snadno a ať je poskládáte jakkoliv, obměňovat nebo doplňovat je můžete kdykoliv.

Váš náramek, náušnice i náhrdelník Trinket od STORMU budou vždycky takové, jaké chcete, tak jedinečné, jako jste vy sama.


STORM

Jedinečný příběh značky STORM začal v roce 1989 v Londýně, kdy se jeho zakladatelé rozhodli zkusit prorazit se svou vizí nekonvečního přístupu k designu hodinek - a nakonec z toho byla designová revoluce. Deset let nato už značka STORM vítala nové milénium nejen jako výrobce unikátních hodinek, ale i jako designér stejně ojedinělých a nápaditých šperků i slunečních brýlí. Dnes už STORM navrhuje a vyrábí i kabelky a deštníky, nově dokonce i spodní prádlo a boty.

 

STORM udává tón, boří hranice, mění pravidla.

Každá kolekce od STORMU je unikátní, stejně jako lidé, kteří STORM nosí.

Ať je váš styl dramaticky nekonveční nebo uhlazeně rafinovaný, hodinky, šperky a doplňky

 

STORM vždy podtrhnou vaši individualitu a osobní charisma a vlastní pohled na svět.
STORM, to je styl.
STORM, to je vize.
STORM, to je futurismus.
STORM, to je budoucnost, která přišla už teď.

V České republice má STORM 9 vlastních značkových butiků v Praze, Brně, Plzni, Jihlavě, Pardubicích a Liberci, navíc je prostřednictvím dalších cca 150 obchodních partnerů dosažitelná po celé republice.

www.stormwatches.cz

Zdroj:www.idmedia.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22