logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34507053 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Trvale hebké na pohled i na dotek

Trvale hebké na pohled i na dotek

 

Která z žen by netoužila po nohách hebkých jako samet. Dnešní trh nabízí mnoho různých prostředků na holení, že bychom nad jejich výběrem mohli strávit celé hodiny. Pěna, vosk, krém, gel, náplasti, strojky...a mnoho dalších je možné vyzkoušet a pak už jen čekat, zda budou fungovat, tak jak očekáváme. Dostavený výsledek většinou bývá uspokojivý, avšak nevydrží tak dlouho, jak bychom si přáli. To je do jisté míry ovlivněno i genetikou a rychlostí růstu chloupků. Existuje však metoda, která se od těch výše zmiňovaných podstatně liší. Jedná se o trvalou bezbolestnou epilaci, kdy série ošetření vede k trvalému odstranění nežádoucích chloupků. Epilace probíhá plynulým pohybem po ošetřované oblasti, a tudíž dochází k ošetření po celé pokožce rovnoměrně.

Počet ošetření je individuální. Pro odstranění nežádoucích chloupků a dosažení stabilní dlouhodobé nebo trvalé redukce chloupků se jedná o sérii 4 - 8 ošetření v závislosti na barvě a typu chlupu. Trvalá bezbolestná epilace je šetrnou metodou, která odstraní chloupky z těla bezbolestně a přinese stále hladké tělo. Je převratnou novinkou v epilaci a holení obecně. Dokáže přinést zaručený a hlavně trvalý efekt, který jistě ocení každá moderní žena.

http://www.topskin.cz/sluzby/trvala-bezbolestna-epilace/
Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz 

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22