logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29986645 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Vyladěný listopad

Vyladěný listopad

 

Podzimní sezóna v Městské knihovně v Praze nebude jen ve znamení filmů a přednášek. Radost uděláme také milovníkům hudby. V listopadu se zaradují především fanoušci Rudyho Linky, Radůzy a kapely Hradišťan.

 

 

Rudy Linka Trio

 

 

Ve čtvrtek 12. listopadu vystoupí v knihovně přední jazzový kytarista Rudy Linka, který tento rok oslaví 55. narozeniny. V triu ho letos doplní Christ van Beest (kontrabas) a Norman Edwards (bicí). Během koncertu zazní mimo jiné skladby z bilančního dvojalba Acoustic & Electric - Retrospective.

 

 

Radůza

 

 

Koncert populární písničkářky se koná ve středu 18. listopadu. Radůza vystoupí se svou kapelou a zahraje písně z nového alba Marathon-příběh běžce. Písně z této desky mají unikátní formát, který sama autorka nazývá chansonetto. Před posluchačem se odvíjí lidský osud dlouhý jako běh, při němž člověk bojuje se svými slabostmi a touhami. Po hudební stránce Radůza čerpá z folklóru, a to především českého. Na albu jsou však i písničky inspirované italskou, americkou či anglickou lidovou písní.

 

 

Hradišťan

 

 

Posledním listopadovým koncertem bude vystoupení skupiny Hradišťan, ve čtvrtek 26. listopadu. Kapela s širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem působí pod uměleckým vedením houslisty a hudebního skladatele Jiřího Pavlici. Pro svůj způsob práce, dramaturgii a uměleckou úroveň se Hradišťan řadí k originálním a nezaměnitelným tělesům české i mezinárodní hudební scény.

 

 

Bojíte se, že vám nějaká zajímavá akce uteče? Sledujte program akcí on-line na www.mlp.cz/akce, přijďte si do knihovny pro programovou skládačku nebo si ve svém čtenářském kontě nastavte automatické zasílání pozvánek!

 

Rudy Linka Trio

 

 

12. listopadu 2015, 19:30

Vstupné 260,- Kč

 

 

Radůza s kapelou

18. listopadu 2015, 19:30

Vstupné 360,- Kč

 

 

Hradišťan

26. listopadu 2015, 19:30

Vstupné 360,- Kč

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22