logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30003083 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

S opencard na Petra Nikla a Lakomou Barku

S opencard na Petra Nikla a Lakomou Barku

 

Městská knihovna opět přichází se zajímavou kulturní akcí nejen pro držitele opencard. Pořádá písničkové pásmo Petra Nikla v doprovodu souboru Lakomé Barky. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 23. dubna 2009 od 19.30 hodin ve velkém sále Městské knihovny v Praze.

Petr Nikl je v Čechách i v zahraničí uznávaný výtvarník, který se věnuje také hudbě, literatuře a divadlu. Byl členem již zaniklé umělecké skupiny Tvrdohlaví. V roce 1995 dostal Cenu Jindřicha Chalupeckého. Je také autorem oblíbených knih Pohádka o rybitince, O rybabě a mořské duši,  Jělěňovití. Jeho kniha Záhádky získala v roce 2008 cenu  Magnesia Litera v kategorii „kniha roku" i „kniha pro děti a mládež". V březnu 2009 mu byla pro jeho originální hudební, dramatický i výtvarný projev a multižánrovou kreativitu udělena cena českého střediska Mezinárodní organizace divadel pro děti a mládež

Skupina Lakomé Barky byla založena v roce 2001 Blankou Laurychovou a Evou Stanislavovou jako soubor dětí a matek z Klecan, kteří se snaží podporovat kulturu této oblasti.

Petr Nikl se skupinou Lakomé Barky již vydal desky Nebojím se smrtihlava (2004) a Přesletec (2006).

Koncert se uskuteční ve čtvrtek 23.4.2009 od 19.30 hod. ve velkém sále Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. Cena vstupenek: 120,- Kč. Pro držitele opencard s aktivovaným čtenářským průkazem je připravena mimořádná akce - 2 vstupenky za cenu jedné.

Veškeré informace o kultuře v knihovně naleznete na: http://kultura.mlp.cz/

Zdroj:www.magistrat.praha-mesto.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22