logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30003066 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Loutky v nemocnici - Pohádková medicína

Loutky v nemocnici - Pohádková medicína

 

Připravujeme CD s příběhy, které pomáhají.

 

 

Jednotlivé pohádky namlouvá Jiří Lábus, Bára Hrzánová, Jan Potměšil a Marka Míková. Vznikající CD bude obsahovat také pexeso a link pro snadný on-line poslech. My je pak rozdáme nemocným dětem v nemocnicích a léčebnách.

 

 

Více jak 60 minut veselých i napínavých dobrodružství vzniká díky spolupráci skvělých herců i profesionálů z nahrávacího studia Beep, které se na realizaci nahrávky partnersky podílí. Aby se však dostalo k co největšímu počtu nemocných dětí, potřebujeme i vaši pomoc.

 

 

Už teď jsme si jisti, že připravujeme nahrávku, která udělá spoustu radosti. Pohádková medicína přinese 4 příběhy, které hrajeme dětem v nemocnicích a to jak v hernách, tak na nemocničních odděleních, tak u samotného lůžka dětských pacientů. První z nich s názvem Lenochodi, podle příběhu Anne-Catrine De Boel, namluvil Jiří Lábus. dobrodružství Myši patří do nebe (ale jenom na chvíli) podle knížky Ivy Procházkové ztvárnila Bára Hrzánová, napínavý příběh v převyprávěném příběhu románu Hermana Melvilla Bílá Velryba interpretuje Jan Potměšil a písně zpívá Tomáš Karger a v poslední v pohádce O statečném tygříkovi vycházející z knížky Libuše Palečkové, uslyšíte Marku Míkovou. Ta zároveň jednotlivé předlohy převyprávěla a režíruje i celou audionahrávku. Na ukázky se můžete podívat v připojených videích.

 

 

Spolek Loutky v nemocnici navštěvuje již 11 let pravidelně nemocnice a léčebny po celé republice. Hospitalizovaným pacientům hraje a zpívá písničky a také divadlo. Nejsou to však obyčejná loutková představení. „Hrajeme s dětmi a pro děti. Nabízíme bezprostřední komunikaci, a děti se zapojují do hry: napovídají, pomáhají, vymýšlejí příběhy, hrají s loutkami a často se svěří i se svým trápením." říká Marka Míková, která je nejen tvůrcem podílejícím se na CD, ale zároveň i principálka souboru Loutky v nemocnici.

 

 

Pravě pro hospitalizované děti je CD zejména určeno. Stane se dárkem, který na nemocničním pokoji s dětmi zůstane, i když Loutky v nemocnici odcházejí a děti volají: „Ještě nikam nechoďte, nám po vás bude smutno!" „Loutky s námi při představeních dokáží u nemocných dětí často víc než pilulky (a my doufáme, že již brzo i naše příběhy na CD). Vykouzlit úsměv, zaplašit stesk po domově, pomoci na chvíli zapomenout na bolest a trápení, to je ta naše medicína.

 

 

Podpořte prosím také tuhle naší medicínu! Děkujeme!

 

 

Přispět na výrobu CD je možné libovolnou částkou. Pokud nás podpoříte a necháte na sebe emailovou adresu, nabídneme vám možnost získat potvrzení o přijatém daru a také na vás čeká řada atraktivních odměn v závislosti na podpoře, kterou vydání pohádek poskytnete.

 

 

Poskytnete-li dar 500 Kč... zašleme Vám CD i s pexesem Loutky v nemocnici poštou a děkovný email s pdf v tiskovém rozlišení s obrázkem naší výtvarnice Saši Švolíkové.

 

 

Poskytnete-li dar 900 Kč a více ... zašleme Vám CD Pohádková medicína a ještě CD Dobrá medicína, které obsahuje písničky z našich představení. Neošidíme Vás ani o děkovný email s pdf v tiskovém rozlišení s obrázkem naší výtvarnice Alexandry Švolíkové.

 

 

Chcete-li podpořit významnější částkou, budeme vám vděční! V případě výrazné podpory si vás budeme individuálně hýčkat a nabízíme speciální výhody i možnost prezentace partnera v rámci vybraných aktivit Loutek v nemocnici, nebo možnost poskytnutí CD pro vlastní propagaci.

 

 

Kontakt: Loutky v nemocnici - Jakub Matějka, T: 603 864 595 E: jakub.matejka@loutkyvnemocnici.cz

 

 

Není malých darů! A proto jsme pro Vás připravili i tyto odměny. NEZAPOMEŇTE NA SEBE NECHAT KONTAKT!

 

 

Poskytnete-li dar do 50 Kč .... zašleme Vám děkovný email a pdf v tiskovém rozlišení s obrázkem naší výtvarnice Alexandry Švolíkové, který si budete moci vytisknout a třeba i zarámovat.

 

 

Poskytnete-li dar 100 Kč ... zašleme Vám nahrávku jedné pohádky z CD Pohádková medicína dle vašeho výběru pro on-line poslech a děkovný email s pdf v tiskovém rozlišení s obrázkem naší výtvarnice Alexandry Švolíkové.

 

 

Poskytnete-li dar 250 Kč ... zašleme Vám VŠECHNY 4 PŘÍBĚHY z CD Pohádková medicína pro on-line poslech a děkovný email s pdf v tiskovém rozlišení s obrázkem naší výtvarnice Alexandry Švolíkové.

 

 

DĚKUJEME VÁM!

 

 

Partnery CD jsou: Studio BEEP, Indies Records a Rádio 1
Poslání organizace

 

 

Z.s. LOUTKY V NEMOCNICI se věnuje práci na poli dramaterapie a rozvíjí spektrum aktivit v oblasti psychosociální péče.

 

Zdroj:http://www.darujspravne.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22