logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37388738 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Spolek přátel šuplíkové literatury Knihomam vydává první knížku

Spolek přátel šuplíkové literatury Knihomam vydává první knížku

 

Spolek přátel šuplíkové literatury Knihomam vznikl v srpnu letošního roku jako portál sdružující amatérské autory. Na webu knihomam.cz od té doby pravidelně vychází pohádky, společenské příběhy i sci fi povídky od autorů různého věku a povolání. Cílem spolku je nabídnout čtenářům šuplíkové příběhy, které by se jinak na veřejnost nedostaly.

 


Příběhy, které se čtenářům líbí nejvíce, budou od následujícího roku vycházet knižně v povídkových sbírkách s ilustracemi od začínajících nebo amatérských autorů. Cílem projektu je spojit ty, kdo chtějí psát, s těmi, kdo chtějí číst. V současné době si každou povídku přečte několik set čtenářů.

 


Knížka O jezerní víle Elišce vychází jako první, má potěšit nejmenší čtenáře a motivovat autory, kteří se své povídky bojí zveřejnit. Právě jejich příběh může být příště tím, který vyjde knižně. Spolek plánuje zaslat několik výtisků dětem v dětských domovech, se kterými v současné době probíhá jednání.

 

Zdroj:http://zpravodajstvi.ecn.cz
Zdroj foto:https://www.knihomam.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby