logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29986719 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Sbírejte čtyřlístky pro vítěze Sponzorského běhu!

Sbírejte čtyřlístky pro vítěze Sponzorského běhu!

 

Nadační fond Pomozte darem pořádá 28. 8. 2010 Sponzorský běh, jehož vítěz získá diplom ozdobený čtyřlístky, které během léta nasbírají příznivci nadačního fondu.

Nadační fond Pomozte darem byl založen letos v únoru a jeho účelem je podpora tuzemských i zahraničních humanitárních projektů a organizací provozujících obecně prospěšnou činnost v oblasti města Hostivice. Prodejem v online dobročinném bazaru získává prostředky do veřejné sbírky pro hostivické organizace pořádající kulturní a sportovní akce pro děti a širší veřejnost v Hostivici - Centrum drogové prevence, Rodinné centrum zaHRÁTka, Skautské středisko Junáka Bílá Podkova Hostivice a TJ Sokol Hostivice.
V online dobročinném bazaru je ke koupi nabízeno především dámské, pánské i dětské oblečení, které nadačnímu fondu věnovali dárci. Ve dnech 14. - 20. 6. proběhne na internetových stránkách fondu dobročinná dražba předmětů uměleckého charakteru, platby za jednotlivé vydražené předměty vítězové aukcí poukáží na sbírkový účet pro hostivické organizace.
28. 8. od 9 hodin uvítáme všechny sympatizanty na Sponzorském běhu, jehož start i cíl je u Litovického rybníka v Hostivici (v 9:30 hromadný start dospělých, v 10:00 hromadný start dětí). Sponzoři podpoří startovným 300 Kč fungování nadačního fondu a jeho další projekty, ostatní dospělí i děti mohou běžet \"za nadační fond\" bez startovného. Vítěz Sponzorského běhu z řad sponzorů získá diplom ozdobený čtyřlístky. Prosíme všechny, kdo umějí hledat a chtěli by nám nalezené čtyřlístky věnovat, aby je nejdéle do 25.8. doručili poštou či osobně na adresu Nadační fond Pomozte darem, Jasanová 1923, 25301 Hostivice, nebo do prodejen Bio Hostivice, V Uličce 1245, Hostivice, Papírnictví BoStr, Školská 1, Hostivice, a obchůdku Vše pro útulný domov, Potoční 44, Hostivice.
O průběhu sběru čtyřlístků a přípravách na Sponzorský běh budeme průběžně informovat na www.pomozte-darem.cz, odkud také vstoupíte do dobročinného bazaru, kde můžete v pohodlí domova nakoupit pro dobrou věc.

Zdroj:www.tiskovky.info


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22