logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31347804 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Když nechcete jen lyžovat

Když nechcete jen lyžovatKdyž nechcete jen lyžovatKdyž nechcete jen lyžovat

 

Zimní dovolená nemusí být jen o lyžování. Nevěříte? V Ischglu zjistíte, že i mimo sjezdovku můžete zažít spoustu zábavy.

 

 

Zimní dovolená v horách je ideální příležitostí pro milovníky horských túr. Skialpinismus nebo túry ve sněžnicích, s průvodcem nebo na vlastní pěst. Máte rádi běžkování? Ani na Vás v Ischglu nezapomněli. Celých 73 kilometrů běžeckých stop - zdarma. 

 

 

Pro milovníky adrenalinu v lyžařském areálu Ischgl připravili paragliding. Tandemové seskoky probíhají denně, stačí se objednat. Ledová plocha, která je během zimního období otevřena každý den, je ideálním místem pro bruslení, hokej či metanou. Třešničkou na dortu je večerní sáňkování na sáňkařské dráze dlouhé sedm kilometrů.

 

 

Nakupování v Ischglu

 

 

Malé designerské butiky s espresso barem nebo moderní obchody: v Ischglu najdou návštěvníci vše, od známých značek až po obrovský sortiment kvalitního lyžařského oblečení.

 

 

Ischgl Aprés-Ski a noční život

 

 

Nikde nejsou bary Aprés-ski zábavnější než v Ischglu. Rozmanitost podniků v nejrůznějších stylech je v Alpách jedinečná. To samé platí o klubech, kde mohou milovníci nočního života tančit a flirtovat až do ranních hodin. Kdo má raději klidnější zábavu, odpočine si ve velkorysých wellness v místních hotelech nebo v Silvretta Center.

 

 

Více informací: www.ischgl.com/en

 

Zdroj:https://press.austria.info


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22