logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36486120 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Visnitz N2: první osmisedačka třídy D-Line ve Švýcarsku

Visnitz N2: první osmisedačka třídy D-Line ve ŠvýcarskuVisnitz N2: první osmisedačka třídy D-Line ve ŠvýcarskuVisnitz N2: první osmisedačka třídy D-Line ve Švýcarsku

 

Nová, s krycí bublinou a vyhřívaná sedačková lanovka „Visnitz N2” je první osmimístnou sedačkou třídy D-Line ve Švýcarsku.

 

 

Nová lanovka té nejnovější generace od firmy Doppelmayr vytřídala po 25 letech čtyřsedačku Visnitz, která za tu dobu převezla kolem 24 milionů hostů. Zimní sportovci se nyní na nové sedačce, která má 13 podpěr a překonává až 372 výškových metrů, dostanou asi za 4 a půl minuty pohodlně z Alp Trida směrem na Visnitzkopf do výšky 2 633 metrů.

 

 

Také u této velmi tiché a nevibrující sedačky jsou jednotlivá místa všech 67 sedaček se svými 52 cm extra široká, ergonomicky tvarovaná a vyhřívaná. Sedačky obsahují i optimální bezpečnostní řemen. Na zadních stranách nových sedaček uvidíte obrazy z historie Samaunu.

 

 

Další informace: www.ischgl.com


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22