logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 41009486 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Lyžujte jako mistr světa ve Schladming-Dachsteinu

Lyžujte jako mistr světa ve Schladming-DachsteinuLyžujte jako mistr světa ve Schladming-DachsteinuLyžujte jako mistr světa ve Schladming-DachsteinuLyžujte jako mistr světa ve Schladming-Dachsteinu

 

Lyžování rozhýbá nejen tělo ale i duši! Je jedno, jestli upřednostňujete jednodušší sjezdy nebo svůj lyžařský um raději předvádíte na černých sjezdovkách. Naše lyžařská střediska jsou tu pro vás, kdykoliv chcete zažít něco víc!

 

 

Region Schladming-Dachstein nabízí na 230 kilometrů sjezdovek (760 v oblasti Ski amadé), které jsou obklopené jedinečnou kulisou okolních hor. Pokud se při výběru kopce, na který se zrovna vydat za lyžováním nemůžete rozhodnout pro jeden jediný, je tady pro vás Schladming se svojí sítí sjezdovek propojující 4 hory známou pod názvem 4-Berge-Skischaukel. Srdce lyžařského regionu propojuje oblíbené hory Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm. Požitek z lyžování zajistí spousta překrásných vyhlídek i místních lahůdek. Dobrá poloha střediska zaručuje brzký začátek sezóny a o pohodlnou cestu zpět na kopec se starají ty nejmodernější sedačkové a kabinové lanovky.

 

 

I ti nejmenší se učí lyžovat s opravdovou radostí – a není divu, v našich rodinných lyžařských střediscích toho je spousta k objevování. V  našich 5 největších, špičkově vybavených dětských světech „Kinderlandech“ je učení lyžování hračka. Pojízdné koberce, kolotoče, iglů na projíždění, vlnitá dráha, mluvící postavy a tak další – tady den uteče jako voda. A to nejlepší na tom je: s juniorskou víkendovou slevou "Junior Weekend Discount", velkou velikonoční rodinnou akcí "Osterfamilienaktion"nebo s rodinným bonusem na skipasy do Ski amadé mohou děti lyžovat za zvýhodněné ceny nebo dokonce zdarmo.

 

 

Největší požitky

 

 

Říká se, že hlad je nejlepší kuchař, my máme ale celkem jasno v tom, že důvodem, proč u nás všechno tak dobře chutná jsou právě regionální ingredience a recepty. Což svou kulinářskou nabídkou dokládá našich 100 lyžařských chat, z toho 96 s obsluhou. Ať už si dáte vydatnou polévku, koblihy s pravým sýrem Ennstaler Steirerkas nebo podomácku dělaný štrúdl, bude vám naservírována naše místní tradice ve své nejlahodnější podobě.

 

 

Sen v bílém

 

 

Pokud byste chtěli během dovolené zažít ještě něco jiného, bude se naše zasněžená krajina těšit když ji objevíte také mimo sjezdovku. Túry ve sněžnicích nebo na běžkách, Dachsteinský ledovec či dobrodružné cesty na Fatbiku – region Schladming-Dachstein vám nabízí tolik aktivit jako kopců a přináší přitom přírodu velmi blízko. Také večery nabízí celou řadu možností. Romantické procházky s pochodní nebo projížďka na saních se zastávkou přímo u chaty – objevte u nás zimu plnou dílčích zážitků a postarejte se o momenty vaší dovolené, které jen tak nezapomenete.

 

 

Novinky v zimní sezóně 2019/2020

 

 

  • Nová desetimístná lanovka na Planai Planaigondel

Cestující na nové lanovce Planaibahn se mohou těšit na bezbariérový vstup i výstup, větší kabiny a modernější design.

  • balíček Ski- und Yoga- Genuss (požitek z lyžování a jógy)

Kopec Hochwurzen obklopený kulisou překrásných hor je právě pro Ski-Yogu ideálním místem. Jóga nabízí perfektní přípravu na den plný lyžování. Nastartujete svoji mysl a zaktivujete svalstvo, čímž předejdete i možným úrazům.

  • Lyžování, běžkování i pěší turistika

V regionu Schladming-Dachstein si na 123 kilometrech sjezdovek nejen výborně zalyžujete, k dispozici máte prvnotřídní, 435 kilometrů dlouhou nabídka běžeckých stop, která umožňuje i ryzí zážitek z běžkování. Ramsau am Dachstein je místem, které se řadí k nejoblíbenějším destinacím pro běžkaře v Alpách. Kdo rád chodí na zímní túry, ten jistě ocení 282 kilometrů dlouhou síť cest pro pěší, které vedou i do vyšších nadmořských výšek a s tím i výhodnou zimní turistickou jízdenku na lanovky.

  • Kulinární zážitek Almkulinarik by Richarda Raucha

Po úspěšném začátku projektu v červnu 2019 se můžete letos poprvé těšit na Almkulinarik by Richard Rauch i v zimě. Od prosince 2019 si mohou zimní sportovci v regionu Schladming-Dachstein v různých lyžařských chatách užívat špičkovou kuchyni. 33 letý pětihvězdičkový kuchař Richard Rauch vyvíjí spolu s hostinskými ojedinělé horské pokrmy, které pak restaurace budou nabízet po celou zimní sezónu. Vyjímečnost těchto pokrmů je garantována samotným Richardem Rauchem, který je ohodnocen dokonce prestižním francouzském průvodcem Gault Millau, který ho v roce 2014 označil se 17 body jako kuchaře roku.

Schladming-Dachstein je členem lyžařského svazu Ski amadé čítajícího 760 kilometrů sjezdovek. To nejlepší na Ski amadé - s balíčky Ski amadé MADE MY DAY vám naservírujeme to nejlepší z lyžování u nás přímo na stříbrném podnosu. Zažijte exklusivně v malých skupinách a s profesionálním vedením den plný WOW momentů: Co byste řekli třeba na Runde Ski Yogu nebo freeride na Dachsteinském ledovci? Nějaký místní průvodce vám bude vždy po ruce. Zažijete tak jeden lyžařský den, kdy se (až na ranní nazouvání přeskáčů) nebudete muset o nic starat. Můžete tak zažít nezapomenutelný den na lyžích: na snídani jste už na vrcholu ve výšce 2700 metrů nad mořem, na snowbiku se řítíte po sjezdovkách, posílíte se na horské chatě koblihami, které jsou podle místních ty nejlepší na světě … Den plný zážitků může být chvíli sportovní, chvíli útulný, požitkářský, chvíli opravdu napínavý a pořád v doprovodu profesionálního průvodce.

 

 

www.skiamade.com/mademyday

 

 

Ski amadé Mini’s Week je i pro rodiny tou nejlepší příležitostí, aby odstartovaly „lyžařskou kariéru“svých ratolestí. Od 11. do 25. ledna 2020 to bude tak zábavné, jednoduché a výhodné, jako nikdy předtím! Děti do 6 let získají za pouhých 120,- euro týdenní balíček, který zahrnuje dětský lyžařský kurz, dětský skipas, zapůjčení lyží pro děti a zábavný program lyžařských škol, například zábavné lyžařské parcoury, hledání zlata, snowtubing, procházku za světluškami s diskotékou na ledu a mnoho dalšího. V ubytovacích zařízeních, která se do této akční nabídky zapojila, přespí děti v pokoji rodičů nebo prarodičů dokonce zdarma. Můžete se rozhodnout, jestli děti lyžařský kurz navštíví pětkrát na půl dne nebo třikrát na zcelý den.

 

 

www.skiamade.com/cs/zima/ubytovani/specialni-tydny/minisweek

 

Zdroj:https://press.austria.info/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby