logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37561812 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Obertilliach ve Východním Tyrolsku

Obertilliach ve Východním TyrolskuObertilliach ve Východním TyrolskuObertilliach ve Východním TyrolskuObertilliach ve Východním Tyrolsku

 

Na jihu Rakouska objevíte krásné běžecké trasy vhodné pro profíky i amatérské běžkaře.

 

 

Historická vesnička Obertilliach ležící přímo na hranicích Rakouska a Itálie má co nabídnout nejen běžkařům. Najdete ji v regionu Východní Tyrolsko a cesta sem zabere z Prahy autem zhruba 7 hodin. Návštěvy Obertilliachu nebudete litovat. Žije zde trvale 700 obyvatel, a tak si zde zcela jistě vychutnáte tu pravou horskou atmosféru a zároveň odpočinete od ruchu města.

 

 

Přímo z Obertilliachu vede lanovka do areálu Golzentipp, ve kterém provoz zajišťuje pět vleků. Především rodiny a ti, kteří na lyžích teprve začínají, si užijí prostorné sjezdovky. Kromě lyží můžete dolů sjet i jiným způsobem - na sáňkách! Sáňkařská dráha je dlouhá 6,5 kilometrů a cena za jednu jízdu je 3 eura. 

 

 

Obertilliach je známý také svým biatlonovým areálem, ve kterém trénují v zimě i v létě profesionální biatlonisté. Tento areál je výborným místem pro tréninky i soutěže. Každoročně se zde konají biatlonové soutěže, které vždy přilákají mnoho sportovců i fanoušků. Po rezervaci je možná prohlídka areálu i zkouška střelby. Okruhy více než 40 kilometrů běžeckých tras mohou za poplatek využít nejen profesionální, ale i běžkaři začátečníci (8 euro/den, 35 euro/týden). Děti do 14 let mají vstupné na běžkařské dráhy zdarma.

 

 

 

Více informací naleznete na www.osttirol.com nebo www.tyrolsko.cz .

 

Zdroj:https://press.austria.info/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby