logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 42103387 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Beachklub Ládví zve na celoroční plážový volejbal

Beachklub Ládví zve na celoroční plážový volejbal

 

Cítit písek pod nohama můžete po celý rok, a to v Praze v Beachklubu Ládví...

 

Kurzy pro děti k radosti rodičů -  trénink na zkoušku ZDARMA

 

 

Již od poloviny září se otevírají kroužky pro děti od 3 let, které běží po celý školní rok. A co bychom to byli za rodiče, kdybychom dětem nechtěli dopřát to nejlepší. Dost dětí se na kurzech poznává i z příměstských letních táborů. Tréninky sportovního oddílu jsou určeny od úplných začátečníků až po pokročilé. Prioritou sportovních kurzů je dětem osvojit zdravý pohyb, proto je součástí týmu i fyzioterapeut. Děti se také přirozeně začleňují do společnosti a získávají společenské návyky, jako jsou týmovost, schopnost se orientovat na cíl a trpělivost. Přihlásit se můžete jednoduše na stránkách Beachklub Ládví. Součástí aktivit pro děti je také pravidelný turnaj Ládvík, kde děti uplatní získané zkušenosti a pozor, zapojit se mohou i jejich rodiče.

 

 

Až do jara v nafukovacích přetlakových halách

 

 

Od poloviny září se nad kurty objevují nafukovací haly, které umožnují celoroční provoz a ideální podmínky pro tento sport. Však většina krytých kurtů je týdny předem rezervována. „Od podzimu je poptávka po pronájmu vysoká, a proto doporučujeme včasné rezervace, a to i v případě firemních akcí, které jsou u nás stále populárnější. Výhodu mají děti, které jsou zapsány v našich kurzech, ty mají místo vždy zajištěné,“ říká Matěj Brnka, sportovní ředitel Beachklubu Ládví. Velkým tahákem největšího tuzemského areálu pro beach volejbal jsou také trenéři, kteří vedou kurzy, organizují turnaje i soustředění, a to pro děti o dospělé. Jde nejen o tuzemskou špičku, ale součástí trenérského týmu jsou třeba i borci z Itálie, které mají zkušenosti ze Serie A.

 

 

Beachklub Ládví nejdete pouze pět minut od stanice metra C – Ládví. 

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby