logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 62642688 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Andrea Schütze: Kamarádi z Medového lesa 4 – Ty to zvládneš, Lukáši!

Andrea Schütze: Kamarádi z Medového lesa 4 – Ty to zvládneš, Lukáši!

 

V Medovém lese bydlí čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebkou srstí. Když mají děti z lesní školky potíže, přispěchají jim na pomoc. Tentokrát pomohou klučinovi, který má problém s mluvením. Když Medovému lesu později hrozí nebezpečí, právě on je nadějí na záchranu. Knížka vychází 14. května 2021 v Nakladatelství KAZDA a je čtvrtým příběhem ze série Kamarádi z Medového lesa, ve které již vyšly tři díly: Jak zahnat stesk, Králíčci v ohrožení a Všichni za jednoho. Všechny čtyři bohatě ilustrované knihy nabízejí dětem od 4 let napínavá dobrodružství zvířátek, která dětem z lesní školky radí v nesnázích a pomáhají jim pochopit, jak to v lese chodí a co je v přírodě správné, a co ne.

 S kamarády z medového lesa děti z lesní školky zažívají spoustu dobrodružství. Lišák Míša do všeho strká čumáček a vždy vyčmuchá ta nejlepší dobrodružství. Laňka Daňka je opatrná a neustále si s něčím dělá starosti. Divoké prasátko Chrochtík je mazané a rádo vyhledává lumpárny. Mývalka Makovička se o všechny stará, pečuje o čistotu a každou chvíli radostně zatleská.

 Tentokrát je to v Medovém lese velmi napínavé. Čtyři statečná zvířátka potkají v lese chlapečka, kterého velmi trápí problémy s mluvením. Darují mu „kouzelný“ slovíčkový náhrdelník, který Lukášovi může pomoct překonat koktání. Později Medovému lesu hrozí nebezpečí v podobě požáru, a právě díky náhrdelníku má Lukáš šanci přivolat pomoc a les zachránit. A čtyřnozí kamarádi z Medového lesa mu jako spolehliví pomocníci stojí po boku.

 O autorce:
Andrea Schütze toužila stát se spisovatelkou již v dětství. Představovala si, jak píše knihy ve svém vysněném světě a tyto sny vnáší do knih pro děti, které jsou plné zvířátek a přírody, a také skřítků, víl a kouzelných bytostí. Dnes autorka, která je diplomovanou psycholožkou, touží především po tom, aby se děti těšily na večerní čtení a aby její příběhy podněcovaly rozhovory rodičů s dětmi o světě snů i reálném životě. A pokud se povede, že si děti v dospělosti vzpomenou na její knihy, které je v dětství doprovázely a okouzlily, kruh je uzavřen a všechna přání jsou pro ni splněna.

 
Informace o knize Kamarádi z Medového lesa 4 – Ty to zvládneš, Lukáši!:

 


Autorka: Andrea Schütze

• Ilustrace: Carola Sieverding

• Překladatelka: Dagmar Heeg
Originální název: Die wilden Waldhelden – Du schaffst das, Leo!

• Formát: 170 × 240

• Počet stran: 96


Doporučená cena: 269 Kč

• Cena v e-shopu nakladatele: 215 Kč

• Kniha je vhodná pro děti od 4 let
Nakladatelství KAZDA

www.knihykazda.cz

• ISBN (EAN): 978-80-7670-027-7

• Datum vydání: 14. 5. 2021

 


Odkaz na knihu v e-shopu: Andrea Schütze: Kamarádi z Medového lesa - Ty to zvládneš, Lukáši! (knihykazda.cz)

 Další informace a podklady: Mgr. Milena Hurajová, komunikace@knihykazda.cz, +420 602 540 367

 

Zdroj:http://zpravodajstvi.ecn.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu